Отримання дозволу на будівництво Кожна сучасна людина, яка навіть ніколи не займався будівництвом знає про те, щоб побудувати будь-який будинок, необхідно в першу чергу отримати на нього дозвіл.

Сьогодні у світі ходять такі чутки, що сьогодні діє дачна амністія, і таким чином не потрібні ніякі дозвіл, то це є невірним думкою.

Також необхідна expertall.ru перед тим, як можна буде, надавши необхідні документи, отримати дозвіл на будівництво. Дозвіл на будівництво того чи іншого об'єкта являє собою якийсь документ, який підтверджує відповідність проектної документації, що дає при цьому право на те, щоб ви змогли займатися будівництвом того чи іншого об'єкта.

Такий документ, ви зможете отримати в органах місцевого самоврядування. Для того щоб ви змогли отримати необхідний дозвіл, то вам необхідно докласти спеціальні документи.

Отримання дозволу на будівництво
В першу чергу, потрібно подати правовстановлюючі документи на земельну ділянку, також необхідно містобудівний план земельної ділянки.

Після того, як ви подаєте документи, протягом десяти днів, ваші документи розглядаються, після чого видається спеціальний дозвіл на будівництво. Більш того, необхідно розуміти, що цей дозвіл видається на десять років.

У тому випадку, якщо ви продаєте ділянку іншій особі, то, як правило, термін при цьому зберігається. Але також вам можуть і відмовити у дозвіл, це може відбутися в тому випадку, якщо ви не надасте необхідних документів.