Продаж цементу в Санкт-Петербурзі з доставкою Цемент часто називають хлібом будівництва. Цей матеріал вважається головним у сфері будівництва, як будинків, так і доріг, а тому варто відповідально підійти до його вибору.

Адже без якісного продукту неможливо побудувати надійний будинок, який простоїть не одне десятиліття. Цемент – це будівельний матеріал, який має унікальні властивості, завдяки яким активно використовується в різноманітних сумішах, призначених для зчеплення різних поверхонь. Найбільш часто її використовують для виготовлення бетону і різноманітних будівельних розчинів, ще його застосовують у виробництві будівельних виробів, як залізобетон та інших будматеріалів.

Цемент – це штучне неорганічне гідравлічна в'яжуча речовина, яка набирає міцність при підвищеній вологості, чим відрізняється від гіпсу і повітряної вапна: вони тверднуть лише на повітрі.

Цемент, який використовують у будівельних розчинах, є малоклинкерным композиційним цементом. Його виготовляють одночасним помелом портландцементного клінкеру, активних мінеральних добавок і наповнювачів. Цемент може бути таких видів: портландцемент, пуцолановий і шлакопортландцемент. Виробництво цементу відрізняється досить складним, трудомістким процесом, який потребує врахування багатьох факторів. Фахівці рекомендують споживачам купувати цемент промислового виробництва у перевірених постачальників.

Купити цемент з доставкою в Санкт-Петербурзі

alfacem.ru у Санкт-Петербурзі не складе особливих труднощів, але завжди є ризик придбати недостатньо якісний продукт. У Санкт-Петербурзі цемент виготовляється кількома заводами, але не всі з них можуть гарантувати якісний продукт з-за застарілої техніки або технології виготовлення цементу. Ми пропонуємо вам високоякісний товар з однаковим хімічним складом в кожній партії, оскільки наша компанія співпрацює з підприємствами, які йдуть в ногу з часом, впроваджуючи у виробництво нове обладнання і вдосконалюючи технологічний процес виробництва цементу. Цемент фасований в мішках і насипом у нашій компанії можна замовити у зручний для вас час.

Ціна продукції в мішках буде трохи дорожче, так як в неї входить вартість пакувальних мішків і робіт по фасовці. Продаж відбувається з заводу і включає в себе доставку, обраним клієнтом способом: цементовоз, бортова машина або самоскид.

На що варто звернути увагу при виборі цементу?

Щоб купити цемент найкращої якості, обов'язково необхідно звертати увагу на дату її розфасовки. Чим довше цемент лежить, тим вище ймовірність утворення в ньому грудочок, які ускладнять його використання, а в деяких випадках навіть не дозволять його застосовувати в будівництві. Найчастіше такий недоброякісний цемент продають в розпал будівельного сезону в сумнівних місцях: біля ринку або з вантажівок. Тому краще купувати цемент від виробника або у дилерів. Група компаній «Альфацем» підтримує свою високу репутацію на ринку, завдяки чому у покупців відсутні ризики.

На упаковці повинні стояти реквізити:

  • дата розфасовки;

  • технічні характеристики і параметри цементу.
  • Купуючи цемент у нас, ви зможете бути впевнені в його якості. Будь-які питання про продукції, а також її придбанні, можна задати фахівцям за телефонами. Менеджери допоможуть вам придбати якісний цемент різних видів і марок за доступними цінами.