Спеціальний одяг для будівельників Різні специфічні завдання у сфері будівництва вимагали і екіпіровки. Сюди включено і якийсь набір потрібних пристосувань, техзасобів та одягу. Для будівництва розроблена така ж зручна і практична одяг, як і одяг спецпризначення для медичних працівників, військових, представників громадського харчування та сфери торгівлі.

Головна функція такої одяг – це можливість для її володаря гарантувати йому повний захист від впливів ззовні при здійсненні професійних дій. Звичайно, будівництво – це не одноманітна сфера, тому одного виду спецодягу тут не існує.
Деякі організації креативно підходять до спецодягу для своїх працівників. Крім того, що це одяг функціональна, вона може поєднуватися, наприклад, з lamoda.ru. В такому одязі і працюється з гарним настроєм.

Але серед самих різних видів спецодягу цієї сфери самий перший предмет, який приходить на розум, це захисна каска для будівельників. Її носіння може бути і не пов'язане з професійними обов'язками, але захищає від різних непередбачуваних і проблемних ситуацій. Якщо рівень пилу на місці, де працює будівельник, підвищений, то необхідно використовувати респіратор. Якщо підвищений рівень шуму, то використовуються беруші. Для спеціалістів по зварюванню обов'язково використання спецмасок, які затемнені. Прозорі окуляри застосовують в процесі розпилювання матеріалів, використання дрилі т. д.

Для будівельників, які ведуть шляхові та інші роботи потрібно використовувати яскраву одяг, яка сигналізує про знаходження працівника на дорозі, для фахівців-зварювальників потрібен захист від розпечених шматків металу. Взимку будівельникам необхідна в роботі на вулиці різна теплий одяг. Така спецодяг не повинен сковувати рухи, а взуття не повинна бути слизькою.