Що потрібно знати при будівництві готелю Проектування і будівництво закладів гостинності за ступенем складності і кількості наявних нюансів, аспектів, які слід врахувати, фахівці відносять до категорії надскладних завдань.

І це небезпідставно, бо такі об'єкти повинні об'єднати в собі всі якості житлового будови і споруди, що призначається для загального користування.

Чи варто говорити, що готелі повинні відповідати неймовірній кількості вимог. А якщо ще врахувати і побажання (а в багатьох випадках і буквально умови) сучасних постояльців щодо інфраструктури закладів такого типу, то завдання ускладнюється в рази.

Навіть якщо сама будівля не відрізняється оригінальністю своєї архітектури, проектування в цьому випадку передбачає кропітку роботу. Прикладом може послужити UNA Hotel Mediterraneo ціни на апартаменти в якому приваблюють безліч туристів.

Досить комфортна зона фойє, зручне розташування стійки ресепшн, логічна планування номерного фонду, відсутність витіюватих коридорів, які б нагадували лабіринт, абсолютна доступність будь-якого об'єкта внутрішньої інфраструктури – все це є результатом роботи проектувальників. У доповненні до цього варто зауважити, що однією з основних умов в цьому випадку буде відсутність точок перетину потоків обслуговуючого персоналу і постояльців.

Особливу увагу будівельникам при зведенні готелів слід приділити облаштування фундаментів, які за своїми характеристиками та конфігурації повинні відповідати фізичним властивостям ґрунту (для цього проводиться геологічна розвідка).

Також потрібно точно розрахувати передбачувану навантаження на підставу, плити перекриття між першим поверхом і верхніми поверхами. Вся справа в тому, що внизу зазвичай розташовуються досить великі по площі приміщення, а зверху – номерний фонд. Плити перекриття повинні витримувати таку експлуатаційне навантаження.

Наостанок варто сказати і про проектування, прокладання основних комунікацій, необхідних для функціонування закладів гостинності. Hotel Galileo ціни на номери в якому невеликі цілий рік, можна розглянути в якості прикладу готелю з розвиненою інфраструктурою.

Важливо розуміти, що після здачі об'єкта в експлуатацію буде складно (а в деяких випадках і зовсім неможливо) здійснити модернізацію та прокладання необхідних комунікацій. Тому проектувальникам слід передбачити подібні нюанси.