Металеві з'єднувачі Ви вирішили самостійно побудувати каркасний будинок і, звичайно, перед вами постає питання: як зробити якісно, відносно недорого, а головне - швидко? Найбільш гостро така проблема стоїть перед тими, хто не володіє досконало прийомами теслярського ремесла, а значить, не може ретельно підготувати традиційні з'єднання дерев'яних елементів.

Полегшити роботу, забезпечивши при цьому надійність і міцність конструкції, допоможуть металеві з'єднувачі, номенклатура яких сьогодні сягає декількох тисяч найменувань.

Кронштейни, анкери, куточки, накладки, шиповані пластини-бульдоги і навіть системи жорсткого вітрового кріплення — це і багато іншого дозволить вам реалізувати будь-який проект каркасного будови з високою якістю. Як ні парадоксально, але використовуючи металеві з'єднувачі, ви зможете навіть скоротити витрати порівняно з традиційними технологіями будівництва. Адже завдяки сталевим кріпильних деталей елементи дерев'яних конструкцій не послаблюються врубками, а отже, для тих же розрахункових навантажень можна застосовувати пиломатеріали менших поперечних перерізів.
Звичайно, ми не маємо можливості охопити все різноманіття пропонованих промисловістю з'єднувачів, але з деякими їх видами познайомимо читачів.

Один з найбільш цікавих для самодіяльного забудовника видів металевих з'єднувачів — балкові кронштейни. Під цією загальною назвою можна об'єднати досить велику групу деталей, за допомогою яких можна зв'язати в єдину конструкцію балки, лаги, ригелі, стійки та інші дерев'яні елементи, причому не тільки під прямим, але і під іншими кутами. В залежності від конкретних умов ви можете вибрати потрібний тип з'єднувача і його розмір.

Кроквяні з'єднувачі — велика група металевих деталей, що дозволяють полегшити роботу з монтажу несучої конструкції даху. Використовуючи їх, вам не потрібно вирізувати кубла і готувати шипи. Підберіть потрібний типорозмір з'єднувача і будь-яку саму хитромудру за формою дах ви змонтуєте швидко і з високою надійністю.

Металеві з'єднувачі

Анкери — ще один вид незамінних в будівництві металевих з'єднувачів. Завдяки цим деталям не тільки значно спрощується робота по установці несучих стійок, але і виключається прямий контакт дерев'яних елементів з фундаментом. Різні їх типи дозволяють забезпечити надійні з'єднання вертикальних елементів каркаса як безпосередньо з фундаментом (цоколем), так і з балками нижньої обв'язки.

Металеві з'єднувачі

А якщо вам потрібно pereezd77.ru, за низькою ціною кваліфікованими працівниками, тоді звертайтеся в компанію pereezd77.ru