Світлий передмістя набуваємо ділянку і економимо фінанси Багато жителів столиці мріють придбати заміську нерухомість або стати власником земельної ділянки в престижному місці. Складна економічна ситуація не завжди дозволяє бажанням йти в ногу з можливостями, тому отримати заповітний наділ землі під будівництво або господарську форму діяльності можна за допомогою спеціальної програми – розстрочки платежу.

Ділянки котеджного селища «Світлий Передмістя», розташовані в межах приміської р. Александров, можна придбати тут в розстрочку. Потрібно внести початковий платіж з власних коштів, що становить всього 20 % від загальної суми, тоді як погасити заборгованість можна протягом семи наступних років.

Оплата проводиться рублями, фіксованою процентною ставкою передбачено 9,75 % річних. Щомісячні виплати доступні багатьом потенційним клієнтам, тому заміська нерухомість з розряду нездійсненої мрії переходить у категорію здійсненною. Крім цього, можна оформити розстрочку на технологічне приєднання і, таким чином, погашати невеликими сумами заборгованість за повний комплекс послуг.

У селищі «Світлий Передмістя» підведено електро - та газопостачання. Вартість кінцевого підключення до електромереж залежить від приєднуваної потужності. Компенсаційні платежі щодо газопостачання ділянки відбуваються згідно з кількістю придбаних наділів. У цьому випадку, при купівлі 2-х і більше ділянок, вартість підключення до лінії газу розраховується відносно кожного наділу землі.

Облаштовані заїзди, а також дороги внутрішнього користування і під'їзні входять у вартість, тому додаткових витрат на облаштування не передбачається, що потенційні власники напевно оцінять по достоїнству.