Фундамент в зимовий час Коли настає зима, то дуже багато будівництв завмирають. Особливо це відбувається тоді, коли будівництво знаходиться на стадії зведення фундаменту. Це відбувається, як правило, за умови вибору звичних, традиційних видів фундаментів будівлі, адже в холодну пору року рити котлован і заливати його бетоном практично не має сенсу.Та й бетонні палі вбивати в мерзлу зиму не просто. При виборі гвинтових паль в якості опори будівництво необов'язково заморожувати. Зводити tepluha.ru все ж можливо. Гвинтові палі дуже зручні. При складному рельєфніше місцевості, при нерівностях ґрунту, при завмерлому грунті, а також якщо об'єкт споруджується на воді.

Оскільки на процес монтажу погодні умови зовсім не впливають, то можна проводити роботи з фундаментом цілорічно, якщо він пальово-гвинтового типу. Для того щоб зрозуміти, що дозволяє в будь-яких умовах і на будь-яких грунтах вибудовувати пальово-гвинтові фундаменти, потрібно розглянути його монтаж. До зайвих дій не змушує монтаж фундаменту пальово-гвинтового типу. Якщо є необхідність, то з ділянки будівництва прибирають сніг. Потім палі закручують на глибину промерзання грунту.

Фундамент в зимовий час

Як правило, таку відстань складає 1,5 метри. Після цього їх за рівнем підрізають, потім порожнини заповнюють бетонним розчином, і вже потім надягають оголовки. Таким чином, фундамент готовий і можна продовжувати будівництво. Палі забезпечують однорідну несучу здатність фундаменту, оскільки навантаження будови переноситься до щільних шарів від слабких шарів грунту.

Гвинтові паля, одного разу ставши на місце, осідати не буде, навіть якщо буде відбуватися промерзання або підтоплення. В умовах вічної мерзлоти також можна використовувати фундаменти на палях цього типу. Цьому сприяють простота установки, високі експлуатаційні характеристики і нові параметри. До того, як стали використовуватися в зимовий час пальово-гвинтові фундаменти, використовувалися буронабивні палі. Але в порівнянні з гвинтовими, вони більш трудовитрати. За підрахунками експертів, понад століття може прослужити пальово-гвинтовий фундамент.