Технологія будівлі гаража з сендвіч-панелей Люди, які мають у володінні автомобіль, прекрасно знають, що наявність власного гаража просто необхідно. Проте збудувати конструкцію з цегли або заліза багатьом людям просто неможливо через нестачу фінансів.

Тому все частіше стали зустрічатися гаражі, сконструйовані з сендвіч-панелей і з несучої рами.

З цього матеріалу виходять не тільки міцні, але й теплозберігаючі конструкції. До того ж весь процес побудови займає мінімальну кількість часу. Гараж буде готовий вже через тиждень.

Технологія монтажу

Вимірявши потрібний розмір виробу, необхідно акуратно розрізати панель з допомогою ножиць по металу або ж ножівкою, яка не буде нагріватися при розпилюванні. Ні в якому разі не слід намагатися видряпати маркування на матеріалі. Всі рух повинні бути плавними і зробленими з невеликим зусиллям, інакше метал прогнеться, і панель стане непридатна для будівництва.

Фіксуються деталі до несучим конструкціям, підготовленим заздалегідь, саморізами необхідного розміру. Головне, щоб відстань між місцезнаходженням вироби для кріплення і стикувальним краєм між сендвіч-панелями, було не менше 50 мм. Всі без винятку саморізи повинні бути вкручені під 90-градусним кутом.

Технологія будівлі гаража з сендвіч-панелей
Технологія будівлі гаража з сендвіч-панелей

В залежності від того, наскільки велика вітрове навантаження в тій місцевості, в якій будується гараж, визначається кількість точок кріплення. Також слід враховувати довжину прогону самої панелі. Наприклад, працюючи з виробами, параметри яких менше 2000 мм, професіонали фіксують їх на 4-5 саморіза, деталі з довжиною до 3000 мм кріпляться на 6 штук.

Сендвіч-панелі покриті спеціальною захисною плівкою, уберегающей матеріал від пошкоджень. Не рекомендується видаляти її повністю до того, як гараж не буде збудований. Лише в місцях фіксації плівка трохи відгинається.

Горизонтальні ряди потрібно починати викладати або з лівого, або з правого кута. Також дуже важливо встановлювати ущільнювальну стрічку. Вона прокладається між самими панелями, а також у місцях з'єднання з рамою.

Особливу увагу слід приділити межпанельному з'єднання, яке повинно бути максимально щільним. Домогтися цього можна за допомогою силіконового герметика. При обшивці покрівлі слід фіксувати панелі від кута і по всій довжині. Таким же способом викладаються і наступні панелі.

Так, чітко дотримуючись правил можна побудувати теплий і сухий гараж в короткі терміни.