Будівництво елеваторів На просторах вітчизняних сільськогосподарських угідь неодмінно привертають увагу сучасні елеватори, обладнані по вищому розряду. Блискучими сталевими вежами підносяться вони на тлі безкраїх полів зернових культур, як флагмани агропромислового комплексу.

Від злагодженої роботи всієї структури елеватора залежить, якої якості продукція вийде на подальшу переробку. А значить, і якість борошна, хліба і безлічі інших виробів, які потрапляють на наш стіл.

Купити елеватор сьогодні не складає труднощів, незважаючи на те, що це досить складний спеціалізований об'єкт. Компанія "Агрокоминвест" пропонує розрахунок та проектування комплексу для кожного конкретного випадку. З нами Ваша агрофірма отримує готовий, повністю функціональний елеватор під ключ. Ми гарантуємо оптимальне поєднання всіх функцій і параметрів, які розраховуються кращими у своїй сфері інженерами і технологами.

Що таке елеватор?

Елеватор – це не окрема будівля або промислова споруда. Це складний багатокомпонентний комплекс, що складається з декількох ключових ланок. Проходячи через основні структури елеватора, зерно піддається того чи іншого виду обробки та оцінювання.

Можна виділити наступні основні моменти в роботі комплексу:

 • Зерно розвантажується з транспорту;

 • Зважується на спеціальних промислових вагах;

 • Оцінюється якість проб в лабораторії;

 • Сировина проходить очистку та сушку;

 • Завантажується на зберігання в силосні башти.
 • Від того, наскільки довго буде залишатися продукт на зберіганні, багато в чому залежить вибір типу зерносховища і його параметрів. Грамотний розрахунок елеватора гарантує безперебійну роботу всіх його систем. Оскільки зведення такого серйозного комплексу передбачає його подальшу службу протягом багатьох років, то довіряти проект варто лише професіоналам агропромислової сфери.

  Компанія "Агрокоминвест", озброївшись власними напрацюваннями, а також безцінним досвідом фахівців www.agrocominvest.ru проводить будівництво елеватора з найбільш передовим практикам, прийнятим у світі.

  Зведення елеватора «від і до»

  Інженери "Агрокоминвест" по-справжньому індивідуально відносяться до кожного нового клієнта компанії. Ми не пропонуємо типових рішень для кожного підприємства. Перед тим, як приступити до безпосереднього будівництва, кожен етап докладно обговорюється, вносяться правки і враховуються особливості конкретної компанії.

  Обов'язковим етапом при розрахунку елеватора є віртуальне проектування та створення правдоподібної 3D моделі. Підтверджуючи тим самим, що ми використовуємо тільки самі сучасні методи в роботі, наші фахівці дають можливість в реальності побачити майбутній комплекс. Проект елеватора на кожному етапі свого створення узгоджується з безпосереднім замовником. Ми не підносимо небажаних сюрпризів, а лише даємо вірний напрямок у створенні ідеального сільськогосподарського підприємства.

  При створенні елеватора, ми враховуємо наступні параметри:

 • величина підприємства та займана площа;

 • особливості місцевості;

 • обсяги запланованого виробництва;

 • тип культур, які будуть оброблятися і зберігатися;

 • тривалість зберігання зерна;

 • функціональні особливості елеватора.
 • Після затвердження проекту і узгодження кошторису, ми не вносимо самостійних змін, слідуючи чітко поставленої мети. www.agrocominvest.ru відбувається за чітко розробленими правилами з дотриманням технології. Готовий комплекс з усіма його структурами запускається спільно з інженерами "Агрокоминвест", які в наслідок забезпечують сервісне обслуговування обладнання та консультування персоналу компанії-замовника.

  Купити елеватор "Агрокоминвест" можна за найбільш оптимальними цінами. Ми завжди запропонуємо варіанти вирішення завдання, поставленого клієнтом, та узгоджено створимо ідеальний проект.