Яка вантажопідйомність крана потрібно при будівництві приватного будинку Коли йде будівництво заміського будинку, незалежно від конструкції об'єкта, потрібна спеціальна техніка, приміром, автокран. Цей вантажопідйомний механізм може підіймати, переміщувати, транспортувати вантаж на різну відстань.

В якості вантажу виступають будівельні матеріали, залізобетонні вироби, металоконструкції і багато іншого.

Звичайно, купувати таку спецтехніку для зведення будинку не потрібно. Її беруть в оренду у компанії–орендодавця. Вибрати таку компанію неважко, варто лише зайти на сайт орендодавця у своєму регіоні. На сторінках порталу розміщені розцінки, види техніки, вантажопідйомність та інші умови оренди. Зазвичай техніка здається в оренду з водієм, адже не у всіх є дозвіл на експлуатацію кошти.

Так, з якою вантажопідйомністю вибрати кран для будівництва приватного будинку? Якщо будинок має звичайні стандарти, отже, не потрібно піднімати вантаж з великою вагою, тому цілком підійде 14-тонна спецтехніка. Однак вона зможе працювати тільки на чистій ділянці, без різних огороджень, сіток огорож і будівель. Чому? У більшості випадків на будівельному майданчику знаходяться матеріали, обладнання, інструменти. Поруч може розташовуватися стара споруда. Автокрана просто не вистачить місця, тому доведеться витягати стрілу на максимальний рівень. Але пристрій техніки такий, що чим більше стріла, тим менше продуктивність і вантажопідйомність машини.

З цієї причини фахівці радять вибирати кран, у якого вантажопідйомність 25 тонн. Оренда вийде дорожче, але не доведеться хвилюватися, що автокран не впорається з поставленим завданням в непростих умовах. Що стосується строків оренди спецтехніки, то вони бувають різними. Деякі орендодавці вважають по кожній годині, інші — позмінно. Краще заздалегідь все прорахувати і виконати всю роботу за один підхід, ніж потім доплачувати і доробляти.