Клінкерна цегла і його особливості Сучасне будівництво, де б вона не велася, не обходиться без якісних матеріалів. Але не всі спеціалісти можуть пишатися тим, що вони застосовують тільки передове технології при виборі компонентів будівництва.

Саме тому, все більше уваги стали звертати на клінкерну цеглу. Адже у нього є ряд особливостей, які роблять його популярним.

Структурні особливості клінкерної цегли

В першу чергу, це міцність матеріалу. Обпалена при особливих умовах глина, витримує до 200 циклів розморожування і відтавання. Тепер розумієте, що будинок, побудований з клінкерної цегли, простоїть не менше 100 років. З лишком вистачить і нам, і нашим дітям, і онукам. Російські виробники не можуть похвалитися такими успіхами. Їх технології далекі від досконалості, в підсумку, що випускається ними цегла, не витримує більше 50 циклів.

Спочатку klinkerstone.ru або клінкер використовували як тротуарну плитку. З нього виходило збирати красиву мозаїку. За допомогою сучасних прийомів дизайнерського мистецтва, вдавалося кардинально перетворити вигляд ландшафту для прилеглої території. Звідси і з'явився попит на клінкер для облаштування фонтанів, парків та алей. Значно пізніше фахівці повною мірою оцінили його якості і вирішили використовувати при будівництві споруд.

Застосування та новітні технології в області будівництва

Клінкерна цегла і його особливості
Вийшло непогано, особливо якщо враховувати хімічні властивості клінкерної цегли. Разом з підвищеною щільністю, в ньому присутня змінюється палітра відтінків. Стіни будинку виглядають так, немов їх викладали в середньовіччі. Здається, що ми повернулися на кілька століть назад. Але це не так, просто текстура матеріалу відображає свою справжню цінність.

Якщо на перших порах виробники вели себе обережно з пігментами, то потім, зрозумівши справжнє значення фарбування глини, щосили почали експериментувати. Як підсумок, на ринку будівельних матеріалів можна зустріти найрізноманітніші і химерні, за формою і забарвленням, клінкерні цеглини. Але і тротуарна плитка не втратила своїх позицій, навпаки, набула зовсім інше призначення, у вигляді декоративного оформлення.