Будівництво будинків 'під ключ' Це саме мирне заняття - будувати будинки! Ви хочете переселитися з центру міста з висотки в свій затишний будинок? Зробити це досить просто, головне мати бажання.

Жити під одним дахом у висотці в квартирі і у великому будинку - це зовсім не одне і теж. Найчастіше квартири в центрі міста стоять дорожче, ніж приватні будинки в екологічно чистій зоні.

Зведення будинків ведеться досить активно в Підмосков'ї. Саме Московська область є лідером по виробництву приватних будинків. В Реутове, Хімках, Одинцово, Пушкіно, Івантєєвці, Подільську, Фрязіно і багатьох інших містах будинки "під ключ" будівництво проданих до слова сказати можна замовити тут www.trt.com.ua зводять ударними темпами.

На півдні Росії будинки та котеджі будують досить швидко. Чому там високі ціни та найбільший попит? Тому що на нашому півдні багато міст-курортів, де люблять купувати дачі і будинки москвичі і пітерці інші росіяни. А от не в курортних містах ситуація дещо складніша. Там будинки користуються попитом, але не таким як на узбережжі Чорного моря.

На півночі РФ теж будинки користуються попитом, але в багатих містах. Так, у Тюменській області будинку під ключ користуються попитом тому що там високі доходи у населення. Ви хочете купити будинок в Тюменській області? В Сургуті, Ноябрьске, Нижньовартовську, Салехарді, Мегионе, Когалимі і не тільки вибір будинків досить великий. Люди там заробляють на видобутку нафти і газу, тому там жити можна. Навіть у кризові 1990-ті роки цей регіон пережив набагато легше важкий час, завдяки видобутку корисних копалин.

У Санкт-Петербурзі і його передмістях - Всеволожську, Тосно, Гатчині і не тільки будинки "під ключ" фірми зводять круглі добу. Там, де є гроші - там ведеться будівництво. Там, де грошей немає - будівництво завмерло ще в минулому столітті. Наприклад, в Іванівській і Псковської областях люди живуть бідно, тому і вдома там зводять зрідка. Бідна і Курганська, Курська, Брянська області. В Тиві, Калмикії теж зарплати у людей мізерні, і будівельні корпорації ці краї обходять стороною.

На Поволжі москвичі стали купувати будинки під дачі. Так в Костромі, Нижньому Новгороді, Самарі можна побачити москвичів, які приїхали в свій будинок на уїк-енд. Крім того, в Тольятті, Волгограді, Астрахані, Енгельсі багато фірм ведуть будівельні роботи.

На Уралі житло має бути добротним, тому що клімат там суворий. У Нижньому Тагілі, Єкатеринбурзі, Челябінську, Уфі будинку "під ключ"- це відмінний бізнес для будівельних фірм!