Стрічковий фундамент Найбільш поширеним в Ленінградській області є fundamentis.ru він витримує значні навантаження, все залежить від рівня заглиблення та його параметрів. Стрічковий фундамент класифікують на мелкозаглубленний і заглиблений на рівень промерзання.           

Ця конструкція являє собою особливого виду стрічку, яка проходить по периметру несучих стін будівлі.

Тип стрічкового www.postroil.com, який потрібен саме для вас, проектують під індивідуальний розрахунок, основний критерій це розрахунок навантаження, а так само певний тип ґрунту.

Мінімальною глибиною по закладці стрічкового www.postroil.com у Петербурзі вважається не менше, ніж 0,5 метра від нульової позначки для даної ділянки. При будівництві стрічкового фундаменту на кам'янистих і скельних грунтах досить зняття верхнього родючого рівня.           

За принципом пристрою www.postroil.com класифікують на збірні і монолітні, найчастіше в заміському будівництві застосовуються залізобетонні фундаменти, їх перевага полягає в тому, що заливку бетоном виробляють безпосередньо на об'єкті будівництва, безпосередньо в опалубку, завдяки чому отримують монолітну стрічку. Допускається будівництво стрічкових фундаментів при відносно незначних навантаженнях, а так само грунтах надійного якості.