Як побудувати цегляний будинок Багато людей не хочуть брати на себе зайві витрати при будівництві будинку і наймати будівельників і збираються побудувати будинок власноруч. Після того як фундамент застиг, ви починаєте кладку.

Так, дуже зручна www.stronghills.ru, якщо це необхідно, оскільки є велика економія коштів, у порівнянні з покупкою цього механізму. Тим більше, що згодом, після закінчення цього будівництва, потрібно продумати, де автовишку зберігати.

Що б почати укладання цегляної стінки вам знадобиться багато цементного розчину. Що б його зробити, потрібно строго дотримуватися рецептури і не порушувати пропорції. В 1 відро цементу потрібно додати 6 відер піску або 8 відер тирси.

Як побудувати цегляний будинок
Потім додайте воду, доводячи розчин до консистенції потрібно, для отримання правильної суміші потрібно близько 2х відер води. Ось і вийшов цементний розчин. Замішайте його в кориті або на будь-якій рівній майданчику і приносите розчин у відрі місці кладки цегли.

Коли ви будете класти стіну, не забудьте про дверні та віконні прорізи, інакше потрапите в дурну ситуацію. Розміри і розташування придумайте самі, проявіть фантазію. Кладіть стіну поки не дійдете до верхнього краю отвору. Тут вам знадобиться залити самому або купити бетонну перемичку, що б продовжити класти цеглу.

Після будівництва стін на потрібну висоту ви повинні будете зробити сейсмопояс. Сейсмопояс - це той фундамент, тільки він більш тонкий і розташований вгорі споруди. У нього є свої плюси:

Він вирівнює кладку.
Стягує стіни і не дає їм деформуватися.
Основа для перекриття верхніх поверхів.
Запобігає сильні руйнування під час природних катаклізмів і стихійних лих.
Товщина пояса не повинна перевищувати 10-15 див.