Малоповерхове будівництво вибір найбільш підходящого матеріалу Зараз, на будівельних ринках пропонується досить велика кількість самих різних будматеріалів, призначених для зведення, як індивідуальних будівель, так і різного роду промислових споруд: традиційний цегла, шлако - і піноблоки, газобетон і т.

п. При цьому, підбір якогось конкретного матеріалу, як правило, зазвичай здійснюється строго індивідуально, у відповідності з пропонованими до будівництва вимогами і умовами, в яких буде проводитися саме будівництво. Так, наприклад, коли справа стосується малоповерхового будівництва, то тут при підборі матеріалу дуже важливо обов'язково враховувати такі фактори, як необхідна щільність стін, метод і тонкощі кладки, а також вимоги щодо екологічності та протипожежної безпеки.

Цегла

Найбільш широко поширений матеріал для споруди різного типу будівель. Від безлічі інших матеріалів, цегла особливо вигідно відрізняється своєю досить солідної міцністю, високою надійністю, а також чудовою стійкістю до значних температурних перепадів та іншим негативним впливам ззовні. Крім того, стіни, зроблені з такого матеріалу, навіть без додаткової обробки зазвичай виглядають досить привабливо.

Піноблоки

Малоповерхове будівництво вибір найбільш підходящого матеріалу
По своїй суті, пінобетон – це виготовлений з особливого будівельного розчину (зазвичай складається з піску, води, цементу і спеціальних піноутворюючий добавок) ніздрюватий бетон. До найбільш важливим відмітним особливостям блоків, виготовлених з такого бетону, насамперед, слід віднести їх чудові тепло - і шумоізоляційні властивості. Крім того, вони також володіють надзвичайно високою стійкістю до досить серйозних температурних перепадів, а також відрізняються своєю абсолютною экологичногстью і порівняно невисокою вартістю.

Газобетон

Повністю екологічно безпечний матеріал, дуже схожий за своїми властивостями з каменем і деревиною. Подібний матеріал відрізняється чудовими шумоізоляційними властивостями, відмінною вогнестійкістю і дуже істотною міцністю. Крім цього, газобетон, за рахунок своєї відносно невеликої маси, дає можливість здійснювати будівельні роботи за досить нетривалий час.

Шлакоблоки

Подібний вид будматеріалу, це виконані з особливого бетонного розчину (який може включати в себе золу, тирсу, шлаки тощо) методом вібропресування спеціальні будівельні блоки. За рахунок досить невисокій собівартості виготовлення подібний матеріал відрізняється своєю вельми широкою доступністю, а завдяки своїм досить солідним габаритами, дозволяють споруджувати стіни в дуже стислі терміни.