Газоблок проти піноблоку. Що краще На досить великій кількості будівельних майданчиків, які зустрічаються по всій Росії у великій кількості, сьогодні можна помітити велику кількість матеріалів, що належать до «комірчастим бетонів.

Найбільш поширеними з них є газо - та піноблоки.

При цьому в той час, як одні забудовники воліють тільки газоблоки, інші ж не вважають за потрібне застосовувати інший матеріал подібного типу, крім піноблоків. Так в чому ж тут загадка, і який матеріал насправді є краще і сучасніше? Давайте спробуємо дізнатися про це, провівши невеликий порівняльний аналіз кожного з цих матеріалів.

Така інформація дозволить більш точно прийняти рішення перед тим, як ви вирішите шукати, www.gazobeton--rostov.ru і як їх транспортувати до себе на будівельний майданчик.

Отже, почнемо порівняння:

1. Навіть неозброєним оком видно, що піноблок володіє великими відхиленнями від норми, ніж газоблок. У той час як відхилення у газоблоку не перевищує двох міліметрів, нерівності у першого типу може досягати двох сантиметрів.

2. Збереження тепла у першої моделі так само відстає. Середнє значення першого зразка складає 0,2, а у другого - лише 0,12. Це означає, що будинки з піноблоків будуть пропускати тепло назовні набагато краще, ніж їх «газові» суперники.

3. Щільність виробів кожного типу приблизно однакова, і може відрізнятися на величину 50 кг/куб*м.

4. Стійкість проти води, біологічних і хімічних впливів чудово представлена в обох видів, що дозволяє використовувати їх у великій кількості сфер будівництва.

5. Не дивлячись на те, що ціна не може бути визначена однозначно, середнє значення вартості у піноблоків найчастіше на 300-400 рублів нижче, ніж у газоблоків.