Клеєний брус методика виготовлення і гідності Всім, напевно, прекрасно відомо, що практично у всіх будматеріалів, виготовлених з деревини, присутній ряд досить серйозних мінусів:

• Можливість появи тріщин.


• Схильність до викривлення.
• Досить низька стійкість до різного роду грибкових уражень.

Всі ці негативні сторони деревини, природно, досить серйозно позначаються на експлуатаційних властивостях самого матеріалу. Проте, не дивлячись на все це, без даного будматеріалу, в наші дні, не обходиться жодне малоповерхове будівництво. У зв'язку саме з цим, ринок сьогодні досить активно поповнюється новими різновидами деревних матеріалів, найбільш високою популярністю серед яких, по повному праву користується клеєний брус.

Клеєний брус методика виготовлення і гідності
Говорячи про даному вигляді бруса, відразу слід зазначити, що він проводиться тільки виключно у виробничих умовах, з ретельно просушених дощок, шляхом їх склеювання за допомогою спеціального обладнання, тому ecoles44.ru відмінне рішення, яке зараз дуже актуально. Завдяки використанню такої технології, подібний матеріал виходить неймовірно міцним, надзвичайно довговічним і, що найважливіше, абсолютно екологічним. Крім того, у разі застосування такого будматеріалу при спорудженні будинку, його власник гарантовано отримає чудову вентиляцію у всіх внутрішніх приміщеннях, іншими словами, при достатньо тривалій відсутності у такій будові, повітря в ньому зовсім не буде застоюватися, і постійно буде залишатися досить свіжим і чистим.

Створювався клеєний брус, звичайно ж, перш за все для того, щоб повністю позбутися властивих звичайному брусу природних недоліків. Так, після його появи відразу ж були вирішені три дуже серйозні проблеми, пов'язані з істотною усадкою дерев'яних будівель після зведення, появою тріщин у ході експлуатації, а також з виникненням різного роду деформацій. До того ж, застосування такого бруса дозволяє досить істотно скоротити терміни будівництва.

Особливості виготовлення

Клеєний брус методика виготовлення і гідності
В процесі виробництва такого бруса найчастіше застосовують такі сорти деревини, як модрина, канадський кедр, ялина і, звичайно ж, сосна. Для здійснення досить надійного склеювання, в подібній ситуації, зазвичай застосовується особлива спеціалізоване обладнання. Що ж стосується самої технології виготовлення такого бруса, то вона, як правило, передбачає кілька окремих етапів.

Насамперед, колоди піддаються розпилюванню на дошки строго певного розміру, що дозволяє здійснити їх просушування без виникнення тріщин. На наступній стадії якісно висушений матеріал обробляється особливими антипіренами і антисептиками, що робить його максимально стійким до вогню та гниття. І, нарешті, на останньому етапі, дошки ретельно спресовуються і склеюються в повноцінний брус.