Як правильно вибрати двері Нова квартира – це завжди безліч клопотів, навіть якщо вона і не зовсім нова, але ви її тільки що придбали. Житло у кожної людини має бути своє, в тому сенсі, що навіть квартиру з готовим інтер'єром кожна людина все одно переробляє по-своєму.

Отже, сьогодні ми поговоримо про те, як і які міжкімнатні двері слід встановлювати в квартирі і яких помилок при цьому варто уникати.

По-перше, потрібно точно визначитися з ціновою категорією, що, думаємо, ви вже зробили. Тепер вибираємо те саме місце, де ви будете купувати двері. Це може бути інтернет-магазин, фірмовий салон якогось певного заводу виробника, великий мультибрендовий магазин міжкімнатних дверей або будівельний гіпермаркет. У всьому достатку вам потрібно знайти і виділити все, що підходить за ціною. Якщо один магазин вам здається більш вигідним, ніж інший, варто уважніше придивитися до якості дверей. Можливо і таке, що найдешевші двері фірмового салону дверей стоять всього на 500 рублів дорожче, ніж аналогічний примірник з гіпермаркету. Однак відмінності можна спостерігати не тільки в ціні полотна, але і в якості виконання, матеріал, марку заводу виробника, в кінці кінців. Так, заощадивши всього 500 рублів, ви зможете купити двері, яка прослужить на кілька років менше.

Не скупіться на якість. Сучасні виробники міжкімнатних дверей можуть уявити полотна, зроблені з різних матеріалів, але виконані в одному і тому ж стилі. Це дозволяє встановлювати дверей різного призначення в одному інтер'єрі без втрати загальної естетики коридорів квартир. До того ж, купуючи двері у зарекомендувала себе фірми, ви будете мати гарантію і можливість заміни пошкодженої двері на абсолютно ідентичну. Найзручніше в даному випадку стати постійним клієнтом якоїсь певної фірми.

Тепер про доречність дверей і матеріалів. По-перше, не ставте дерев'яні двері у ванній або в туалеті. Висока вологість погано впливає на деревину, сприяє її руйнуванню. Серед деревних волокон у вологому середовищі можуть розмножуватися бактерії, які живляться деревиною. Так що, якщо ви не можете відмовитися від натуральних матеріалів, тоді хоча б замовте двері зі спеціальним штучним покриттям, що захищає від вологи. Також захист від вологи необхідна в кухні. Двері, як і будь-яку іншу кухонну поверхню, доведеться періодично мити, що теж погано позначається на дереві. Штучні матеріали не піддаються впливу вологи, але вони не такі міцні і надійні. До того ж ізоляційні властивості виражені меншою мірою. Тобто закривати вони будуть тільки від поглядів і можливого протягу. До речі, ніколи не встановлюйте засклені двері у ванних і туалетах.

Коли ви вже виберете вподобані екземпляри, не забудьте окремо придбати всю необхідну фурнітуру, дверні коробки та лиштви (якщо це потрібно).

Щоб вибрати якісні та недорогі двері, спочатку потрібно вибрати фірму, яка займається їх виготовленням. Бажаємо успіхів у пошуках!