Дверна фурнітура правильний вибір Ті декоративні, надійні елементи, які мають красивий зовнішній вигляд і прикріплюються до дверей, носять назву дверна фурнітура.

Петлі

Може бути придбана www.interkey.by, яка відрізняється високою якістю і стильним зовнішнім виглядом.

До дверної коробки за допомогою петель кріпляться двері. Ці пристрої діляться на кілька видів. Це: навісні, ввинчиваемые, типу метро або збірні, приховані і так далі.

Одні з них складаються з декількох карт, скріплених шарнірами. До дверного полотна вони кріпляться, як із зовнішньої, так і з внутрішньої сторони. Професіонали поділяють їх на праві і ліві.

Конструктивно відкриватися в обидві сторони дверей допомагають барні петлі. Невидимою залишається прихована фурнітура. Є і багато інших видів.

Ручки

Двері, як правило, бувають з однією ручкою. Однак ці пристрої сьогодні діляться за способом їх встановлення на врізні і накладні.

Тип ручок для дверей:
Для міжкімнатних дверей відмінно підходить глуха кнопка – ручка
У розсувні конструкції зазвичай майстрами встановлюється ручка-купе
У вхідних квартирних дверях ставляться фал-ручки
Поворотна рукоятка годиться для тих, які встановлені в приватних котеджах і будинках
Скоба придатна двері без клямок, за винятком роликової фурнітури.

Що ж таке замок і доводчик

Замком називається пристрій, яке допомагає захистити житло від нежданих гостей. Зазвичай він вставляється в двері або вішається на петлі зовні житла. На ньому фахівці встановлюють при випуску одну або більше засувок.

Гідравлічна або механічна конструкція, що працює автоматично при відкриванні та закриванні дверей – це, дверний доводчик. Він значно зменшує знос петель встановлених на двері. Монтувати його легко і просто.

Дверна фурнітура правильний вибір
Завжди можна встановити слайдову, ножиці і багато інші види передач. Однак перш ніж приступити до монтажу, обов'язково потрібно взяти до уваги ширину дверного полотна і вага самої двері.

Придбати фурнітуру для дверей сьогодні не важко. Вона продається практично всюди. Головні переваги – якість - низька ціна. Рада покупцям: вибираючи дверну фурнітуру, особливе віддайте перевагу тій, яку випустили російські і закордонні виробники.