Особливості металочерепиці При будівництві будинку важливо обміркувати всі моменти, з чого він побудований, які вікна, двері, дах, так як будинок - це осередок, де людина зможе відчувати себе комфортно, затишно, надійно захищено.

Вона використовується як при будівництві приватної покрівлі, так і різного роду споруд і будівель. На сьогоднішній день вона стала популярною на будівельному ринку і створює все більше конкуренцію натуральної черепиці.

Але давайте, все-таки більш докладно розповімо, що ж собою являє цей вид покрівельного матеріалу.

Особливості металочерепиці
Особливості металочерепиці

Конструкція

Металочерепиця – це оцинкований лист сталі, який пресується під рельєф ряду черепиці. Незважаючи на свою невелику товщину листа, виділяють до 10 шарів, з яких вона складається.

1. Грунтовка,
2. метал,
3. оцинковка,
4. внутрішня фарбування,
5. лицьове покриття полімером.

Вся ця обробка надає матеріалам високу стійкість до корозії і стійкість до різних агресивних середовищ. Незважаючи на свою багатошаровість - це один з найбільш легких покрівельних матеріалів, що дозволяє їм накривати будинку, виготовлених з легких стінових матеріалів і до того ж не вимагає високої міцності конструкції даху.

Крім вище перерахованих переваг металочерепиці, не менш важливим є легкість в установці, завдяки чому вартість її на багато менше в порівнянні з укладанням штучної черепиці.

Корисні поради

У нашому світі немає нічого ідеального, як є позитивні моменти, так і негативні та металочерепиця не є винятком.

Особливості металочерепиці
Давайте розглянемо, якими вадами володіє вона. Шум – ось той мінус, який робить її ідеальною. Це зупиняє деяких покупців при виборі матеріалу, яким вони б хотіли накрити свій будинок. При сильних зливах утворюється дуже потужний шумовий гул, але його можна знизити з допомогою утеплювача товщиною не менше 15-20 см, який встановлюється в межстропильное простір.

Як бачите скрізь можна знайти вихід і мінуси перетворити на плюси. Адже кожен з нас задається питанням при покупці чого-то: «Що ж вибрати, щоб було якісно, довговічно і за доступною ціною?».

Ми вважаємо, що металочерепиця це найкращий варіант, який виправдає ваші очікування. Більше інформації про наші послуги ви зможете дізнатися, звернувшись до наших фахівців або відвідавши наш сайт.