Як вибрати охоронну сигналізацію для дачі Коли у вас є будинок, до якого підключено електрику, значить, у хаті є і побутові прилади, наприклад, праска, телевізор, різні електричні інструменти, газонокосарка, пральна машинка і так далі.

Саме на цьому етапі господарі задаються питанням: «яким чином можна захистити все це майно?». Але, незважаючи на те, що цінне може знаходитися всередині приміщення, найбільшу цінність представляє безпосередньо заміський «рай» - сам будинок. Саме з цієї причини його варто захистити від непроханих недоброзичливців, з чим допоможе сайт oxpana.ru.

Як вибрати охоронну сигналізацію для дачі

У разі, якщо злодюжка захоче «обчистити» ваш будинок, йому це вдасться, і жоден фізичний бар'єр не зможе його зупинити. Приміром, він помітить, що двері закривається, тому вибере альтернативний спосіб потрапити всередину – через віконний отвір. Зараз є чимало спеціальних інструментів, які дозволяють проникати всередину будівлі не тільки через стіни, але й через покрівлю. Якщо це станеться, то постраждають не тільки конструкції будинку, але й майно, що зберігається у вас. У зв'язку з цим, у цій статті буде розглянуто оптимальний спосіб, який можна захистити ваш будинок – електронна охоронна сигналізація, а саме, на що звертати увагу при її виборі.

Варто зауважити, що всі доступні охоронні системи на ринку практично однакові, як близнята, що дуже легко пояснити, адже вони мають аналогічний робочий принцип. Відмінності між ними полягають лише в наявності додаткових функцій, вартості та умов, які висуває сам продавець. Купуючи дачну сигналізацію, варто розуміти, що вона необхідна не з тією метою, щоб вершити правосуддя, а в тих цілях, які запобіжать злом вашого заміського будинку. Така функція доступна навіть найпростішим сигнализационным систем, які обладнані звуковими та світловими оповіщувачами (додаткові функції в цьому випадку не потрібні).

З відгуків користувачів можна зрозуміти, що зловмисники намагаються обходити такі будинки стороною, так як сигналізацію можна порівняти з написом на паркані: «обережно, злий собака!». У разі, якщо злодій проник на захищену територію, сигналізація подасть тривожний сигнал, а куди – це належить вибрати саме вам. Сучасні системи способи дзвонити вам на телефон у разі такої ситуації, для чого потрібно додатково купувати GSM-модуль. Однак, варто зазначити, що така можливість – не більш ніж маркетинговий хід, так як, перебуваючи в 100 кілометрах від будинку, мала ймовірність того, що ви подоспеете вчасно. До того ж, недолік такої системи в тому, що зараз є різні пристрої, що дозволяють «глушити» ПММ-сигнал.

Більш практичне рішення – передача сигналу через радіоканал, яка являє собою наступне: у ваш будинок проникають, сигналізація повідомляє про це сторожу або сусіда, якому ви довіряєте, а він, у свою чергу, тисне тривожну кнопку або дзвонить в поліцію. Наскільки ефективний такий спосіб – залежить від ситуації в самому селищі.

Дуже важливо також правильно підібрати електронні датчики для охоронної системи. Їх асортимент досить різноманітний і є моделі, які вигідно відрізняються своєю функціональністю. Наприклад, є датчики об'єму, які повністю замінюють аналогічні, що реагують, до речі, на розбиття вікна.

Відеокамера також не завжди є ефективною, так як досвідчені зловмисники завжди приховують своє обличчя за капюшоном. Така функція як «прослушка» вдома також малоефективна, так як складно собі уявити злодія, який перебуваючи в процесі, щось бурмоче, або, того краще, називає адресу, куди планує вирушити з награбованим.