У чому може виявлятися нестандартність дерев'яних дверей У кожному будинку має бути своя родзинка – у кого-то це дизайн приміщень, у когось- планування і розміщення всіх кімнат, у когось- архітектурний стиль.

А хто-то хоче здивувати своїх гостей... дверима! Причому, не просто звичайними дверима, а нестандартними. І нестандартність їх може проявлятися як у дизайні, так і розмірах.

Розмір дверей нестандартного виду

А коли бувають потрібні ці самі нестандартні двері? У найпоширеніших випадках – коли двері з стандартного ряду не підходять до розмірів дверного отвору індивідуально відбудованого будинку. І тут можуть виникнути проблеми, в результаті яких ви приймаєте рішення «перекроїти» свій дверний отвір під запропоновану двері (начебто так легше і швидше).

Найчастіше в будь-якому дизайн-проекті застосовують саме двері стандартних розмірів. Однак, тільки уявіть собі, що ви задумали оформити свій будинок в дерев'яному стилі, а в ньому використовуються різні дерев'яні елементи, в тому числі і двері.

У чому може виявлятися нестандартність дерев'яних дверей
У чому може виявлятися нестандартність дерев'яних дверей

Порода дерева, з якої намічено зробити такі двері, вкрай рідкісна, а пропорції і самі форми дверей повинні поєднуватися із загальним стилем інтер'єру. Чи Можете ви задовольнятися пропозиціями на ринку, або ж вам все-таки знадобляться нестандартні дерев'яні двері?

Так само під час установки дверної коробки і самого дверного полотна потрібно приділити увагу і оформлення прилягання дверного блока до стін. Як відомо, міжкімнатні двері мають наступні розміри: товщина дверного полотна складає приблизно 100 мм, а стандартна товщина самої коробки – 70 мм.

У чому може виявлятися нестандартність дерев'яних дверей
Як бачимо, ширина коробки набагато менше розміру отвору. І щоб закрити дверний отвір, ширину коробки необхідно збільшити, для того, щоб вирівняти ці розміри. В цьому випадку необхідна установка добору, який теж повинен поєднуватися з дверним блоком, а також декорування дверних лиштвою, інтер'єру збігається із загальним оформленням приміщення.

Елементи дверей

У стандартних дверей всі ці елементи теж присутні – проте не факт, що вони будуть гармонійно вписуватися в ваш задуманий ексклюзивний дизайн інтер'єру будинку, тим більше, що існують і сусідні міжкімнатні двері.

Тому в подібних випадках нестандартні дерев'яні двері просто незамінні – єдність обробки і декоративних елементів тільки підкреслюють єдність стилю вашого інтер'єру.

Нестандартні дерев'яні двері сприяють реалізації вашого ексклюзивного проекту, в якому може бути ексклюзивом все: і форма отвору (не прямокутна, а криволінійна, з «зламів»), і оформлення, і сама оздоблення – штучне старіння, різьблення, вітражі, малюнок, вставки зі скла.