Дизайн ванної кімнати в хрущовці Мрія кожного – шикарна вбиральня, ванна у якої дуже велика, а крім неї є безліч додаткових елементів тому deluxmaster.ru так важливий. На жаль, багато людей назавжди ховають цю мрію, вважаючи, що в умовах хрущовки здійснити її не можна.

Але це не так.

Приголомшливий дизайн ванни можна створити і при маленькій площі приміщення, якщо зайняти переплануванням і підійти до всього відповідально і врахувати всі технічні моменти і труднощі, з якими доведеться зіткнутися. Зміна конфігурації приміщення – завдання не найпростіше, і навмання вирішувати її не можна.

Багато хто, прагнучи досягти комфортного інтер'єру ванної кімнати, поєднують ванну і санвузол. Звичайно, якщо в квартирі живе велика родина, таке рішення недоцільно, адже це буде обмежувати всіх її членів. Поки хтось миється у ванній, хтось може захотіти відвідати санвузол, так що буде присутня певна незручність. Але якщо в квартирі живуть одна-дві людини, таке рішення буде цілком виправданим. Можна замінити ванну душовою кабіною, якщо ви віддаєте перевагу швидкий душ довгому «отмоканию» у ванній.

У стінах деяких ванних кімнатах є поглиблення, ніші. Щоб максимально використовувати простір, в них можна розмістити полиці або шафи. Вони можуть зробити інтер'єр більш привабливим, стати важливою частиною його оформлення, якщо оформити їх за допомогою підсвічування або світла.

Дизайн ванної кімнати в хрущовці
Збільшення простору ванної кімнати – основне завдання дизайнерів, що працюють з приміщеннями такого призначення. Простіше всього це зробити за допомогою кольору. Ефектний варіант – поєднання відтінків теплого і холодного відтінків. Причому не тільки у виборі оздоблювального матеріалу для стін і підлоги, але і при виборі сантехніки. Краще поєднувати кольори так, щоб кількість теплих світлих відтінків домінувало.

Значення має і освітлення, особливо спрямованість світла і його яскравість. Одна-єдина лампочка, розташована в кутку приміщення аніскільки не сприятиме збільшенню простору, навпаки, вона буде візуально його звужувати. Краще всього розташувати кілька світильників по периметру. Зручні також світильники з регульованим кутом повороту.

Збільшити простір можна за допомогою дзеркал. Чим більше їх у ванній, тим більшою вона буде здаватися. Вибір дзеркал тепер дуже великий, можна підібрати дуже красиві вітражні дзеркала різної конфігурації і форми. Вони чудово вписуються в інтер'єр ванних кімнат.

Дизайн ванної кімнати в хрущовці
Але збільшення простір – ще не все. Потрібно створити такий інтер'єр, який подобався б усім, що живуть у квартирі, і при цьому був стильним. Досягти цього можна, використовуючи спеціальні елементи декору. Саме в них відображаються уподобання господарів, їх настрій і смак.

Необов'язково робити стіни однотонними, можна окремі ділянки виконати мозаїкою, панно, декоративним каменем або навіть шпалерами, наприклад, ніші та двері. Вибір оздоблювальних матеріалів дуже широкий, і можна зробити ванну кімнату в будь-якому вподобаному стилі, будь це сувора класика або ультрасучасний хай-тек.

Можна використовувати в оформленні ванної всілякі картини, свічки або квіти в горщиках. Важливо, щоб всі додаткові елементи гармоніювали з основною обробкою приміщення. Не варто боятися висловити себе і здійснити які-небудь свої бажання, що стосуються оформлення ванної. Адже ванна кімната – одне з найулюбленіших приміщень кожної людини, і треба, щоб усе в ній було як можна більш наближене до ідеалу.