Як зробити укоси на вхідних дверях Монтаж вхідних дверей, зрозуміло, варто довірити професіоналам. Даний процес найчастіше включає в себе установку коробки і навішування дверного полотна.

В кінці щілину між дверима і стінами закладається з допомогою монтажної піни.

На цьому монтаж berislav.com.ua найчастіше можна вважати закінченим. Доводити все інше до остаточного виду належить самому господареві. Обробка при цьому, насамперед, полягає в оформленні укосів, так як відкрита монтажна піна виглядає не так красиво.

Як оформити укоси зовні квартири

Зовні найкращим варіантом стане застосування суміші на основі цементу. Це допоможе позбавити внутрішнє приміщення від виникнення протягів і захистити монтажні болти і петлі від зрізання злодіями. Попередньо зі стіни і коробки треба зрізати надлишки монтажної піни. Потім місце нанесення розчину треба обробити за допомогою грунтовки і добре просушити.

Потім шов закладають бетоном. Кращим варіантом стане суміш, зроблена в пропорції 1 до 3 ( 1 частина цементу і 3 частини дрібного піску). Води треба налити стільки, щоб у вас вийшов розчин, по густоті нагадує густу сметану. Можна купити вже готову суміш на будівельному ринку. Наносити розчин рекомендується за допомогою шпателя.

Як зробити укоси на вхідних дверях
Як зробити укоси на вхідних дверях

В кінці нанесення по шву треба пройти вологим пензликом і дочекатися повного висихання. Щоб переконатися в герметичності укосу треба закрити двері зсередини і обійти весь периметр коробки з запаленим полум'ям запальнички. Всі перераховані вище дії допоможуть вам створити міцні укоси. Після штукатурки укоси можна побілити або пофарбувати.

Установка укосів всередині квартири

З внутрішньої сторони застосовувати суміш на основі цементу не обов'язково. Цілком можна обійтися і більш естетично привабливими варіантами. До таких матеріалів можна віднести штукатурку на основі гіпсу. Шов треба попередньо зачистити. Потім в нього варто помістити спеціальні куточки.

Тепер можна починати оштукатуривать поверхню. Цей процес рекомендується виконувати в два шари – другий шар слід наносити тільки після повного висихання першого. При такому варіанті оздоблення вийде більш міцною. Після штукатурення поверхня треба обережно вирівняти.

Як зробити укоси на вхідних дверях
Як зробити укоси на вхідних дверях

Після повного висихання гіпсової суміші можна починати чистову обробку. Для цієї мети рекомендується застосовувати фарбу або лиштва для дверей. Використання останніх дає можливість отримати більш привабливий вигляд. У разі необхідності, можна вибрати елементи, які будуть ідеально гармоніювати із загальним дизайном двері.

Виконавши дані прості дії можна надати двері більш привабливий вигляд, надійно захистити житло від злому, утеплити квартиру, забравши з неї протяг. Найголовніше пам'ятати, що треба виконувати все дуже акуратно і обережно, і тоді у вас обов'язково все вийде.