Двері для ванної які краще При підборі двері для ванної особливе увага звертається на розміри приміщення: чим воно менше, тим більш вологостійкі двері знадобляться. Просторі ванні приміщення можуть оснащуватися звичайними дверима, нічим не відрізняються від інших.

До вологостійким дверей для ванної можна віднести:

1. Скляні. Не дивлячись на інтимність приміщення, ванні досить часто мають скляні двері, тонованого або розписного типу: через такий виріб ніяке візуальне переглядання не можливо, видно тільки світло в загальному. Що стосується конструкції скляних дверей для ванної, то вона може бути звичайною або відкатної. Найчастіше такі вироби не застосовуються у разі застосування подібних виробів на інших отворах.

2. Пластикові. Це можуть бути повністю пластикові вироби, або мають пластикову обробку. Найчастіше житлові приміщення таким чином не декоруються, так як двері з пластику більше підходять для офісних або громадських санвузлів. Пластикові вироби для жител зазвичай додатково декоруються склом або спеціальною фарбою, що робить їх більш домашніми. При цьому важливо враховувати сумісність з іншими дверима в будинку, так як різнобій матеріалу вважається ознакою відсутності смаку.

Двері для ванної які краще

3. Ламіновані. Ламинируя вироби з МДФ або ДСП, виробники досягають хороших показників вологостійкості: зазвичай це імітація дерев'яних дверей. Це дуже зручно з точки зору дизайну інтер'єру, коли в житлові кімнати встановлюють шпоновані двері, а санвузли – тому до них, але ламіновані. При цьому рівень вологості у ванних може бути навіть значним, захисний шар штучного типу досить добре це переносить.

Що стосується підбору дверей для просторих ванн, то тут можна сміливо застосовувати шпоновані вироби, що являють найпопулярнішим видом міжкімнатних дверей. Наявність лакового покриття дозволить їм добре протистояти вологості повітря середнього ступеня: головне, щоб під час прийняття душу на двері не потрапляла вода. Також може бути застосована дерев'яні двері цілісного типу, за умови обов'язкової наявності лакового покриття. Для невеликих ванн існує лінійка дерев'яних дверей, які пройшли спеціальну обробку антисептиками і спеціальними лаками: зазвичай подібні вироби оснащені спеціальним маркуванням.