Як правильно вибирати вхідні двері Вхідні двері забезпечує всім мешканцям будинку відчуття надійності і захищеності. Крім цього двері повинні зберігати тепло в будинку і не пропускати холод з вулиці.

Вибір вхідних дверей це завжди дуже відповідальний момент і дуже важливо зробити правильну покупку. Але не кожна людина знає, яку необхідно вибирати двері і на які критерії дивитися. У даній статті кожен знайде кілька корисних порад, які дуже добре зможуть допомогти при виборі вхідних дверей.

Порада №1

Багато людей думаю, що якщо двері буде зроблена, з будь-якого металу, то вона буде набагато міцніше і якісніше дерев'яною. Але така думка далеко помилкове. Вся надійність дверей буде залежати тільки від якісної конструкції. Тому перш ніж вибирати двері, потрібно знайти хороший будівельний магазин, в якому є великий вибір.

Порада №2

Запам'ятайте, чим дешевше буде коштувати двері, тим міцніше буде сама конструкція. Зазвичай на найбільш дешевих варіантах дуже тонкий корпус, який досить легко зламати. Також на дешевих варіантах найдовговічніші клямки і замки. Щоб придбати якісну двері, не на один десяток років, потрібно буде ні в якому разі не економити.

Порада №3

Якщо вибирати двері з заліза, то вона повинна бути з великою масою. Природно, що з-за цього будуть сильно перезавантажуватися петлі і найкраще звертати увагу на їх якість. Вони повинні бути маленькими і тоненькими, а громіздкими і міцними.

Порада №4

Як правильно вибирати вхідні двері
В хорошій двері повинні бути якісні замки. На думку фахівців замків повинно бути не менш 2 і бажано з різною системою закривання. В основному всі виробники роблять замки двох видів: циліндрові і сувальдні. З зовнішньої сторони повинно бути не менше 2 замків, до яких повинні додаватися ключі. А з внутрішньої, теж обов'язково має бути як мінімум 2 замка. Причому один з них ні як не повинен відкриватися з зовнішньої сторони.


Порада №5

Під час вибору двері ретельно оглядайте поверхню полотна. Найкращий вибір дверей це з полотном, товщиною близько 2-4 мм Хороше і якісне полотно дверей має виглядати красиво і бути надійним. А також необхідно буде дізнатися, якими шумоізоляційні характеристики двері володіє. І за своїм розсудом і бажанням кожен може вибрати двері або з вічком, або без. Але природно, що вибір двері з вічком буде найвірнішим і причому огляд видимості повинен бути не менше 120 градусів.