Двері у ванну який варіант краще вибрати Досить багато власники часто забувають про те, що ведуча у ванну двері є не лише елементом дизайну, але і досить важливою деталлю, що сприяє створенню в даному приміщенні максимально сприятливої атмосфери.

Саме з-за цього, при підборі максимально оптимальної моделі двері для ванної, крім суто зовнішніх ефектів також дуже важливо враховувати і безліч інших важливих факторів.

Вироби з твердої деревини

У досить старих будівлях, де переважають декоративні елементи заміського стилю, виконані з цільного масиву деревини двері, з легкістю стають прекрасним доповненням до ванної. Правда, при цьому, встановлювати їх, в подібній ситуації, фахівці вкрай рекомендують тільки у тих випадках, коли внутрішнє облаштування ванної також виконане за допомогою дерев'яних елементів декору. Крім того, такого типу дверей також небажано застосовувати і в досить невеликих і темних приміщеннях, де вони зазвичай створюють відчуття якоїсь тяжкості і статичності. Перевагою такого рішення, перш за все, вважається досить солідна надійність і довговічність таких конструкцій, а також їх особлива привабливість.

Розсувні моделі дверей

Двері у ванну який варіант краще вибрати
Оскільки приміщення даного типу часто відрізняються своїми вельми компактними габаритами, то відкриваються безпосередньо всередину двері в них, звичайно ж, будуть лише «з'їдати» в таких ванних і так дефіцитний простір. Прекрасною альтернативою, в подібній ситуації, цілком можуть стати спеціальні розсувні моделі дверей, які завдяки своєї особливої специфічної конструкції, що дають можливість максимально раціональним способом використовувати все наявне навколо простір. Проте тут дуже важливо пам'ятати, що такого типу двері фізично повинна ідеально поміщати безпосередньо всередині самої стіни, розташованої між ванною і сусіднім приміщенням, іншими словами, мати відносно невелику товщину.

Двері конструкції з матовим склом

Для тих власників, які бажають створити в своїй ванній відчуття особливої відкритості і, одночасно з цим повністю зберегти конфіденційність, найбільш підходящим рішенням, природно, стануть двері, оснащені спеціальним матовим склом. Такого типу двері, в подібній ситуації, не тільки дадуть можливість світлу досить вільно проникати в дане приміщення, а й сприятимуть створенню ефекту його об'єднання з усіма іншими приміщеннями у будинку. Правда, тут важливо зауважити, що дуже багато хто в такій обстановці, часто починають відчувати себе відносно комфортно.