Швидка заміна личинки замка Викручування кріпильного болта.Двері є тією життєвою необхідністю, без якої неможливе нормальне проживання в квартирі або будинку.

Однак, замок має звичку ламатись.

Навіть у найскладніших замках, від іменитих виробників, є свої слабкі місця. Однією з найпопулярнішою «хворобою» замків є поломка личинки.

Причини поломки

Вони бувають двох типів. Перший полягає в поганому прокручуванні ключа або заїданні його при повороті. Друга причина має фізичний характер – уламка ключа, частина якого залишилася в замку.

У будь-якому з цих варіантів, слід провести негайну заміну личинки. Це самий оптимальний варіант, бо заміна личинки набагато простіше заміни цілого замку і тим самим, набагато економічніше.

Процес заміни

Необхідно відкрити двері і на її торці відшукати болт. Це дуже просто, він знаходиться на замковій щілині і переплутати її з іншою неможливо. Звичайної фігурної викруткою болт необхідно вилучити з гнізда.

Буде спостерігатися деяке ворушіння личинки. Далі необхідно вставити ключ і повернути його на пів-обороту за годинниковою стрілкою. Після чого можна сміливо потягнути личинку на себе. З точністю до навпаки проходить процес вставки личинки на місце.

При установці нової личинки можуть виникнути труднощі з попаданням болта в потрібний отвір. Проблема вирішується просто. Необхідно проводити руху болта і личинки одночасно, ніби намацуючи поверхню. Дуже швидко отвір буде знайдено.

У разі, якщо личинка забита уламком ключа, необхідно скористатися молотком і невеликим зубилом. Дуже акуратно, щоб не пошкодити замок, личинку слід вибити з гнізда. Є варіанти, коли уламок вдається витягнути, але для цього необхідно деякий вміння та знання функціонування замкових механізмів.

Швидка заміна личинки замка

Підбір нової личинки

Надзвичайно важливо зняти потрібні розміри старої личинки. Важливий обсяг і довжина, яка повинна включати в себе довжину дверного утеплювача (якщо такий є). Важливу роль у сфері естетики, грає колір нової личинки. Не дуже гармонійно буде виглядати двері в цілому, якщо її колір коричневий, а личинки світлий.

Найкраще взяти стару личинку з собою в магазин і показати продавцю, який дуже швидко підбере потрібні параметри. Коли процес установки нової личинки завершено, обов'язково слід перевірити працездатність нового механізму.

Обертання ключа не повинно супроводжуватися скрипом і звуком металевого тертя. Якщо такі моменти є, то необхідно замінити личинку відразу. В іншому випадку, через невелику кількість часу доведеться знову займатися даною операцією.

Заміна личинки не є складною процедурою і займе не більш 15-20 хв. часу. Але поставитися до неї необхідно дуже серйозно, бо від неї залежить безпека і збереження матеріальних цінностей.

У наступній статті ми обговоримо pobalkonu.ru. Читайте буде цікаво!