Турбота про здоров'я Повне обслуговування наших клієнтів — це три кити, на яких тримається наша компанія. У зв'язку з цим сервіс генераторів і ремонт електростанцій під назвою — основним напрямом «Альтернатива».

Ми пропонуємо ремонт генераторів швидко і якісно бо ми маємо найсучасніше обладнання, а також у нашій компанії працюють тільки підготовлені і кваліфіковані кадри пройшли атестацію. Тому нам проводити ремонт Cummins доставляє одне задоволення, а швидкість і якість нашої роботи на висоті.

Фахівці IDO постійно працюють над вдосконаленням виробів, призначених для різних оздоровчих процедур. Кожна нова модель містить яке-небудь нове конструкційне рішення. У деяких випадках воно спрощує використання багатофункціонального обладнання, в інших - збільшує набір його можливостей.

• Гідромасажні ванни. У модельному ряду IDO їх сім: Paros, Santorini, Kos, Naxos, Salina, Korfu, Kypros. «Родзинкою» інтер'єру - ванна Kypros, виконана у формі серця. Вона може стати прекрасним подарунком коханій жінці. Незважаючи на різні розміри і дизайнерські рішення, будь-яка модель комплектується однією з базових систем. Одна включає аеромасаж з попереднім підігрівом повітря, захист від включення всуху, сенсорне управління з індикатором стану, індикацію рівня води.

В іншій системі, поряд з перерахованими можливостями, є функції гідромасажу, здійснюваного за допомогою електронної панелі управління. Працюючи в такому режимі, вода спочатку насичується повітрям і ванна наповнюється повітряними бульбашками. Як перлинки, вони покривають тіло і забезпечують приємний масаж, зміцнює нервову систему. Третя система задає регульований і автоматичний імпульсний режими повітряного і гідромасажу, а також імпульсну подачу повітря у форсунки, що значно розширює можливості ванни. Додатково можна встановити автоматичну систему дезінфекції та підводне підсвічування.

Турбота про здоров'я
• Душові кабіни. Модель Showerama 6-6 -спільна розробка фірм iDo за участю фірми ORAS, представлена на що проходила в Москві виставці «Мосбілд' 2002». Робота всіх пристроїв довірена електроніці і здійснюється за допомогою сенсорних кнопок, розташованих на стійці кабіни. В комплект входять дві дворежимні душові насадки - верхня з шарнірним поворотним вузлом (її при бажанні закріплюють зверху в стійке положення) і нижня на гнучкому шлангу (призначена для «ручного» використання). Гідромасаж здійснюється за допомогою шести обертових форсунок, вбудованих в душову стійку. Докупивши невеликий парогенератор, парову форсунку і ковпак з акрилу, кабіну легко перетворити в турецьку лазню. Додаючи екстракти різних трав, можна приймати сеанси ароматерапії.

У всіх кабін IDO міцний і стійкий корпус, виготовлений з алюмінієвих профілів, які пройшли додаткову антикорозійну обробку. Загартоване 6-міліметрове скло в 15 разів міцніше акрилових і стироловых пластмас і здатне витримувати навіть сильні удари. Надійний роликовий механізм з підшипниками з «нержавійки» забезпечує легке і безшумне переміщення двері. Враховані і найвищі естетичні вимоги. Стильні, елегантні, ніби невагомі, душові кабіни IDO чудово підходять для будь-яких приміщень і протягом останніх 30 років по праву вважаються одними з кращих в Європі.