Ролети на вікна - переваги рольставней На даний момент на сучасному ринку широким попитом користуються спеціальні віконні конструкції, – ролети, які відрізняються багатьма перевагами в порівнянні з класичними кованими решітками на вікна, дверима і ворітьми.

Головні їх переваги полягають в тому, що вони дуже легко монтуються і є досить функціональними. У цій статті ознайомимося з основними позитивними якостями віконних ролетів, а їх асортимент пропонує компанія «StekloPlast» - http://stekloplast.ua/blinds/rolls/.

Ролети на вікна - переваги рольставней

Одразу ж варто зауважити, що віконні ролети забезпечують високий рівень захисту споруди від дій зловмисників. Кожен знає, що скло є крихким матеріалом, а для того, щоб залучити більше клієнтів, багато магазини і бутіки виставляють товари на огляд. І саме вночі або ж коли біля магазину вихідний, вікна можна захистити за допомогою віконних ролетів. В робочий час вони легко сховаються в спеціальній ніші і не завадять покупцям розглядати товар. До того ж, привабливість інтер'єру від даної конструкції не постраждає.

Ролети є відмінним рішенням проти хуліганів. Наприклад, може статися бійка, що спричинить за собою розбиття найближчих стекол. І якщо на вікні встановлена традиційна решітка – то воно легко розіб'ється, чого не скажеш, коли на місце решітки монтувати спеціальний ролет. Особливо таке рішення користується великим попитом у тих магазинів, квартир, ресторанів та інших споруд, які знаходяться поблизу з розважальними місцями, наприклад, з баром, клубом або стадіоном. Набагато ефективніше один раз вкласти в придбання віконного ролета, ніж кожен раз після нещасного випадку встановлювати, наприклад, дороге панорамне вікно.

Сучасні рольставні можуть встановлюватися не тільки на вікна, але й на двері. Вони виконуються у вигляді воріт або решіток.

Віконні і дверні ролети користуються найбільшим попитом, так як багато жителів квартир на перших поверхах, власники магазинів, ресторанів і офісів прагнуть забезпечити максимальний захист власного майна від можливих дій зловмисників. Що стосується ролетних воріт, їх найчастіше встановлюють в котеджі, складському приміщенні, гаражі, що обумовлюється їх практичністю, зручною експлуатацією, красивим зовнішнім виглядом і компактністю. Наприклад, якщо мова йде про конструкції для котеджу, то в цьому випадку може додатково передбачати дистанційне управління і автоматика для відкривання-закривання. Таким чином, якщо, наприклад, необхідно відкрити гараж, а на вулиці негода, не обов'язково покидати салон – для цього і існує автоматика. Ролетними гратами, в свою чергу, називають спеціальні ролети з отворами, які найчастіше встановлюються в торгових центрах. Навіть у закритому положенні через таку конструкцію можна вивчити пропонований товар.

Варто також зазначити, що сучасні рольставні можуть виготовлятися з різних матеріалів. Наприклад, вироби з алюмінію можуть похвалитися невеликою вагою, стійкістю до корозії, тому в наш час найбільш актуальні. Є також варіант із заліза, тобто спеціальної сталі, перевага яких – високий рівень міцності, вище, ніж в алюмінію. Найчастіше встановлюються в тих місцях, де потрібна підвищена захист, але доглядати за ними більш важко, так як, якщо пошкодиться захисний шар фарби, в цьому місці конструкція може покриватися іржею.