Надійні сейф-двері (Єкатеринбург) коли будинок в безпеці Однією з самих надійних вхідних конструкцій є сейф-двері – надміцна модель, що відрізняється підвищеною стійкістю. Її головна перевага – посилене виконання за всіма параметрами відразу, і отримати максимум захисту можна за дуже вигідною вартості, адже подібні моделі виробляються в Росії.

Таким чином, якісні сейф-двері можна знайти в Єкатеринбурзі. Вітчизняні виробники пропонують оптимальні варіанти для будь-яких будинків.

Тільки спокій!

Конструкція дійсно нагадує згорає шафа – зламати або зламати її буде практично неможливо. При цьому захист приміщення в ній закладена навіть на рівні деталей – Такі моделі:

 • Виготовляються з металу (найчастіше зі сталі).

 • Оснащені новітньою фурнітурою – поворотними ручками, оченятами панорамного огляду, магнітними бронекладками і т. д.

 • Мають дуже надійні замки.

 • Володіють захисним покриттям – як правило, порошково-полімерним: воно не псується з часом, не вигорає, не страждає від подряпин.
 • Сейф-двері захищені не тільки від злому, але і від пожежі. Спеціальні ізолюючі базальтові плити перешкоджають поширенню вогню, тому така конструкція захистить мешканців приміщення навіть при виникненні загоряння за його межами.

  Звичайна двері або сейф? Що міцніше?

  Виробники таких конструкцій пропонують порівняти їх надійність з показниками звичайних моделей, навіть якщо останні додатково захищені від зовнішнього впливу. Сейф міцніше, тому що:

 • Зовнішній лист полотна має підвищену товщину (від 2 мм).

 • Конструкція посилюється ребрами жорсткості, виготовленими з профільної труби (від 10 до 20 штук).

 • Двері захищається противосъемными штирями і петельними системами закритого типу.

 • Всі елементи створюються з цільногнутого металевого профілю.
 • Більш того, злому перешкоджає навіть спеціально підібраний утеплювач і внутрішня ізоляція. Вони створюються з мінеральної базальтової вати і пінополіуретану, після чого прокладаються в порожнинах дверей. Така прошарок забезпечує оптимальний температурний комфорт в приміщенні і при цьому перешкоджає спробам просвердлити двері наскрізь або розламати її.

  І, звичайно, важливою перевагою сейф-двері на відміну від звичайної металевої конструкції є те, що вона відразу створюється, як єдиний комплекс. Тут немає окремих деталей, зібраних в довільному порядку. Конструкція складається з цілісного, міцного матеріалу, і кожний елемент володіє підвищеною міцністю. При установці двері закріплюється з допомогою важких металевих штирів, які вводяться в тіло стіни, що дозволяє створити справжній сейф, неприступний і стійкий у будь-якій ситуації.