Будівельні двері Багато в чому, будівельні двері встановлюються, як тимчасові огородження. Їх використовують забудовники, щоб закрити приміщення квартир. Чому ж тоді вони не залишаються на постійній експлуатації?

Справа в тому, що замовник може передумати і змінити початковий дизайн оформлення.

Так, www.dveri33.ru можуть, як правило, бути відшліфованими і забарвленими, а також і ламіновані. Буває і так, що новому власнику квартири не сподобалася вставлена двері, тепер доведеться міняти її на нову. Ось тому, будівельні перегородки підміняють собою красиво прикрашені вироби.

Єдине, що у них відсутній, так це декоративна обробка. З іншого боку, будівельні двері відповідають державним вимогам стандартизації. Вони пожежобезпечні і не створюють перешкод при відкриванні.

Будівельні двері
У великій кількості подібні перегородки закуповують промислові підприємства. Їх встановлюють на складах і в битовка. Господарських будівель не обов'язково мати масивні і декоровані двері.

Своє призначення будівельні двері знаходять і в санітарних зонах. Правда, перед тим, як їх поставити, поверхню обробляють антисептиком, просочують вогнестійким матеріалом і видаляють всі можливі шорсткості, щоб не було скалок.

Що стосується місця розташування, то вони присутні, як зовні приміщення, так і всередині. Все залежить від блокової конструкції, коробка для вхідних дверей більш масивна, ніж міжкімнатні. Перевага будівельних дверей в тому, що їх легко демонтувати, та й коштують вони не дорого.