Де купити вхідні двері у Ростові-на-Дону Стороннім Ст.

Для захисту свого житла друг і соратник Вінні-Пуха вішав над дверима таку табличку, при цьому вона забезпечувала безпеку і надійність вхідної групи його котеджу.

Було це досить давно і такі методи забезпечення захисту власності вже не працюють. Зате сьогодні можна купити вхідні двері в Ростові на Дону і для квартири, для офісу, для дачі, для котеджу практично з будь-якого матеріалу, включаючи високоміцний пластик і небитке скло. Говорячи про безпеку, мимоволі згадуються зведення ГУВС про те, що квартирні крадіжки у 2014 році здійснювалися шляхом злому замків у 29% випадків, нічого не зламували, а просто підібрали ключ в 10,7% випадків, відкриття дверей стало причиною крадіжки у 2,3%, в інших епізодах просто вибили двері. Ця статистика і змушує xn--80aaghecv8a2aehi.xn--p1ai з підвищеною стійкістю до злому.

Що таке стійкість дверей.

З одного боку, це поняття досить умовне, оскільки можна купити вхідні двері в Ростові на Дону підвищеної краси, але це не більше, ніж термін. Будь-які двері, порівняно з табличкою П'ятачка, вже будуть підвищеної стійкості, і найнеприємніше, що жорсткою сертифікації, як такої немає. На відміну від замків, вхідні двері можуть відповідати вимогам декількох Гостів, а можуть і не відповідати. Робочий клас КНР навряд чи уважно читає наші Гости, коли збирають двері на експорт. Хоча б з цієї причини варто більше довіряти вітчизняним виробникам.

Що стосується регламентів, то ГОСТ 50862-97 виділяє кілька класів стійкості до злому дверей, але, повторимося, термін «опору» в цьому випадку нелегітимний. Під цей стандарт потрапляють металеві вхідні конструкції, виконані зі сталі, міцності не нижче визначень Дсту 16523-97, як листовий прокат з вуглецевої сталі загального призначення. Негусто, але хоча б на підставі цього можна ставити питання перед тим, як xn--80aaghecv8a2aehi.xn--p1ai.

Регламент такий:

1 клас міцності являє собою выгородку з металевого прокату зазначеної марки. Судячи з усього, механічний вплив на такі конструкції взагалі не враховується.

2 клас — такі двері відкриваються викруткою, ломом або інших підручних засобів.

3 клас — протистоять механічного впливу пневмо - електроінструменту потужністю до 500 ВТ.

4 клас — не повинні пропускати кулі від вогнепальної зброї.

Якщо точно керуватися класами цього Госту, то можна виготовити двері 4 класу взагалі без замка, і вона номінально буде відповідати ГОСТу.

Тому, вибираючи двері, не можна орієнтуватися по їх зовнішньому вигляду, а також варто уважно ставитися до вибору компанії-виробника, щоб в результаті не отримати двері класу захисту «стороннім в».