Як вибрати якісні міжкімнатні двері Багато людей вибирають міжкімнатні двері, акцентуючи свою увагу лише на їх зовнішньому вигляді, проте якісний товар повинен не тільки добре виглядати, але також бути безпечним і функціональним.

При всьому цьому міжкімнатні двері повинна прослужити справно багато років.

Дерево – найкращий матеріал

В якості сировини багато виробники вибирають дерево – саме воно дозволяє створити безліч прекрасних варіацій, а також різні поєднання з іншими матеріалами для збільшення міцності і надійності конструкції.

Купити двері можна як повністю складається з цілісної деревини, так і вибрати матеріал «під дерево». Це можуть бути комбінації з деревно-стружкових і деревно-волокнистих плит.

Їх головними перевагами є:

#9745; величезний вибір видів деревини – у кожного виду свої особливості;

#9745; створення затишку та домашньої атмосфери;

#9745; натуральність і екологічність;

#9745; міцність і висока тепло - і звукоізоляція;

#9745; ДСП і МДФ завдяки захисній плівці забезпечують високу вологостійкість.

Як вибрати якісні міжкімнатні двері
Як вибрати якісні міжкімнатні двері

За типом відкривання

За типом відкривання дверей підрозділяються на наступні.

Розпашні – найпопулярніша модель дверей. Їх простота і зручність перевірені роками, а завдяки універсальності вони вписуються в будь-який дизайн. Мінусом тут є займана ними площа при відкриванні – в дуже маленьких кімнатах або вузьких отворах вони дещо незручні.

Розсувні двері підійдуть для обмежених просторів, так як стулки конструкцій розсуваються уздовж стін. Проблема полягатиме лише в тому, щоб на шляху дверей була вільна стіна, але її можна вирішити, «сховавши» їх в самій стіні.

Складні характеризуються своєю компактністю, тому будуть доречні в маленькій кімнаті – у ванній, у вбиральні, а також їх можна використовувати в якості перегородки в одному приміщенні. Такі двері виглядають незвично і будуть добре виглядати як в домашній обстановці, так і в офісній. Цікавий орнамент підкреслить красу конструкції.

Як вибрати якісні міжкімнатні двері
Як вибрати якісні міжкімнатні двері

Поради для правильного вибору

#10102; незалежно від того, який матеріал і дизайн вам подобається, слід звернути увагу на наступні критерії при підборі двері.

#10103; Гарна якість покриття на поверхні дверей не повинно бути плям, колір рівний і насичений по всій площі.

#10104; Безпека матеріалу – можна попросити у продавця надати сертифікуючі документи.

#10105; Необхідно перевірити наявність і справність всіх деталей, включаючи замок, кріпильний механізм і ручки.

#10106; Переконайтеся, що вставки і різні деталі візерунка міцно закріплені – при стукоті і відкритті дверей не повинно бути ніяких звуків і деренчання.

Враховуючи всі ці моменти, вибрати двері, яка прослужить вірно і довго, буде дуже просто.