Як вибрати якісні міжкімнатні двері Міжкімнатні двері – важливий елемент інтер'єру, який повинен гармоніювати зі всією обстановкою в будинку. Щоб зробити правильний вибір варто подумати про це ще під час планування ремонту.

Основні параметри

При виборі дверей тут berislav.com.ua слід звернути увагу на матеріал, з якого вона виготовлена, вага і міцність. При цьому варто враховувати стійкість до вологи, механічних пошкоджень та впливу сонячних променів. Теплоізоляційні і звукопоглинальні властивості – одні з найважливіших параметрів при виборі.

Стиль двері, її конструкція - все слід прорахувати до дрібниць. Головне – не вийти за межі кошторису і не порушити дизайн інтер'єру.

Основні конструкції дверей

До найпоширенішого виду відносять розпашні двері, конструкція яких передбачає відкривання їх в одну сторону. В комплект входить одне або два полотна, а за способом установки розрізняють ліві двері і праві.

Всі ці нюанси слід враховувати надалі при купівлі дверних ручок і фурнітури. Але така конструкція вимагає додаткового простору, тому в малогабаритних квартирах встановлювати її не рекомендують.

Розсувні двері сконструйовані за методом дверей-купе. Полотно дверей слід зсувати по напрямних рейках, які встановлюють зверху конструкції, знизу або з двох сторін. Найбільш надійним прийнято вважати останній варіант, така модель надійна міцна і естетично гарна.

Розсувні двері ідеально підійдуть для малогабаритних квартир. При відчиненні вони не вимагають додаткового простору, але існують і незначні дефекти. Це - наявність невеликих зазорів між коробкою і дверним полотном, що погіршує звукову та теплову ізоляцію.

Як вибрати якісні міжкімнатні двері
Як вибрати якісні міжкімнатні двері

Кілька полотен складних дверей при відкриванні складаються, як гармошка. Конструкція передбачає нижні і верхні напрямні, а також ролики і петлі, за допомогою яких з'єднують полотна.

Вбудований в ролик спеціальний підшипник, позитивно впливає на м'якість і безшумність конструкції. Вона передбачає стопори, які фіксують двері в певному положенні.

Дверні панелі виготовляють глухими або скляними. Все залежить від смаку замовника.

Хитні конструкції можна зустріти в магазинах, адміністративних будівлях та громадських організаціях. Такі двері не підходять для використання в приватних будинках і квартирах.

Стаєнні конструкції найбільш часто застосовують для вхідних дверей. Широке поширення вони отримали на Заході, так як складаються з двох частин. Це дуже зручні двері, особливо якщо в будинку живуть домашні тварини.