Металеві двері для вулиці і квартири Незважаючи на те, що такі властивості як захищеність, безпека, практичність, простота експлуатації і комфортабельність властиві всім металевих дверей, між тими з них, що призначені для вулиці і для квартири існує деяка різниця.

Якісну фурнітуру для дверей, можна знайти www.domon.ru і придбати недорого. Основна причина їх відмінності полягає в тому, що металеві двері, використовувані на вулиці, піддаються впливам зовнішнього середовища – різких перепадів температур, попадання на їх поверхню атмосферних опадів. Саме тому у виробництві металевих дверей, що встановлюються на вулиці, використовуються виключно вологостійкі матеріали, які застосовуються не тільки для виготовлення обробки, але і для елементів конструкції.

Спеціальні вологостійкі панелі і фурнітура, захищена стійкими покриттями, дозволяє зробити двері більш вологостійкими і захищеними. Крім цього, в дверях подібного типу встановлюються спеціальні замкові пристрої, знос яких не настає вкрай довго.

Металеві двері для вулиці і квартири
Особливі вимоги пред'являються і дверній коробці, яка має бути досить міцною, щоб витримувати без пошкоджень зміна стіни і фундаменту, які виникають в різні пори року. Тому для встановлення металевих вхідних дверей будинку необхідно в обов'язковому порядку використовувати посилену коробку дверей.

Двері, призначена для заміського будинку, не обов'язково повинна характеризуватися високим ступенем опору, порівняно з вхідними дверима в квартиру. Це пов'язано з тим, що зловмисники, які бажають проникнути в заміський будинок, швидше скористаються вікном або горищем, тоді як вхідні двері квартири є єдино можливою перешкодою, подолання якого приведе до того, що доступ до вашої власності буде відкрито.

Спільно з будь-якими вуличними дверима, як правило, встановлюється ще одна двері, необхідна для того, щоб попередити проникнення в житло холодного і вологого повітря з вулиці. Тепловий тамбур, утворений двома дверима, попереджає виникнення льоду на зовнішніх металевих дверей, що призводить до того, що передпокій будинку наповнюється холодом. У деяких будинках подібний тамбур може мати досить великі розміри і представляти собою невеликий передпокій, щільно огороджену від іншої частини будинку.