Маленька квартира як створити простір Скільки б не було квадратних метрів у квартирі, їх може не вистачати із-за невмілого оформлення інтер'єру. Тому поради по візуальному розширенню простору знадобляться власником квартир будь-якого розміру.

Колір і світло

Маленька кімната повинна бути світлою. Холодні, світлі відтінки – кращі візуальні збільшувачі простору. Темні кольори поглинають» його. Якщо ви хочете візуально підняти стелю, коштувати зробити його одним кольором зі стінами. Це розмиє кордон переходу між ними. Шпалери можуть бути з ненав'язливим малюнком, смужкою. Вертикальна смужка, знову ж таки, піднімає стелю, а горизонтальна розширює стіни.

Глянець і срібло володіють сильними відбивними властивостями, їх теж варто використовувати для оформлення маленької кімнати.

Намагайтеся наповнювати кімнату предметами з різною фактурою. Це внесе приємне різноманітність і допоможе уникнути монотонності в інтер'єрі.

Меблі

Чим її менше, тим більше місця. А значить, кімната здається просторішою. Щоб не «завантажувати» простір, можна використовувати меблі-трансформер. У невеликій кімнаті вдало виглядають скляні або пластикові столи, стільці, шафи і полиці. Відмінно розчиняється у просторі шафа в колір стін. Дуже добре розширюють простір високі дзеркала та вікна. Постарайтеся додати в інтер'єр більше меблів і предметів з закругленими кутами. З стилів до мінімалізму найбільш схильні класика і хай-тек.

Двері

Де можна, просто-напросто не встановлюйте двері. Одержаний прохід візуально з'єднає два маленьких простору в одне велике. Ще можна поставити прозоро димчасті двері. Вони наповнюють простір світлом, додадуть кімнатах обсяг.

Маленька квартира як створити простір
Маленька квартира як створити простір

Композиційний центр

У невеликій кімнаті варто спробувати розмістити який-небудь великий, красивий предмет. Він буде відволікати увагу від тісноти, «тримати» інтер'єр. Так само вдалим рішенням буде поставити помітний предмет в один з дальніх кутків кімнати. Він просто «перетягне» увага входить на себе.

Симетрія

Симетрична композиція допоможе збалансувати простір кімнати. Але не варто захоплюватися. Якщо переборщити з симетричністю, це не принесе нічого, крім нудьги і зневіри в інтер'єрі.

Ванна

У ванній кімнаті можна встановити душову кабіну з розсувними дверцятами або sansmail.ru. У звільнену куточок вдало впишеться пральна машина. Під раковиною можна розташувати кошик для брудної білизни або невелику тумбочку з побутовою хімією.