Як вирівняти стіни не дорого Сама технологія вирівнювання стін ділиться на мокрий та сухий способи, який вибирають будівельники яким потрібно CRM система управління взаємовідносинами з клієнтами про яку можна почитати prospect.az в залежності від ситуації.

При сухій технології використовуються конструкції з металевих профілів і гіпсокартонних листів. При мокрому способі застосовують різні будівельні суміші. Вибір технології необхідно проводити, спираючись на розміри і глибину нерівностей, які необхідно усунути.

Найдешевший спосіб, це використання старої штукатурки, відбитої від найбільш виступаючих місць. Все, що відбивається замочити водою на ніч, потім додати шпалерного клею і можна використовувати для чорнового оштукатурювання. Але потім все одно доведеться використовувати фінішне покриття.

Якщо стіни мають суттєві вади, то доведеться купувати штукатурну суміш. У всіх У них принцип приготування і нанесення практично однаковий. Різниця тільки в робочому часу, часу затвердіння і товщині шару. Можна використовувати як на гіпсовій основі, так і на цементній. Це враховують за призначенням приміщення, його відсотка вологості. Застосування будівельних сумішей тягне за собою необхідна наявність певних навичок, без яких буде важко правильно вирівняти поверхню.

Мокрий та сухий способи можливо комбінувати, тим самим здешевивши кінцевий результат. Замість металевих профілів можна використовувати штукатурку, наносячи її порційно на задню стінку гіпсокартону або на стіну, з подальшим притисканням гіпсокартонного листа за місцем установки. Але це вимагає певних навичок. Зате в результаті виходить готовий до обклеювання або фарбування поверхню.

Як вирівняти стіни не дорого
Як вирівняти стіни не дорого

Незважаючи на свою простоту сухий спосіб вирівнювання поверхні має фінансовий недолік в силу дорожнечі. Для якісного вирівнювання стіни сухим способом необхідно враховувати технологію повністю. Установка металевих профілів здійснюється за певними параметрами, які варто строго дотримуватися, а то конструкція вийде не міцною. Таке дотримання технології несе за собою шалені витрати на металеві компоненти.

Найкраще рішення і, можливо, в кінцевому результаті, найдешевше, це звичайно покликати знавця, який допоможе визначити, який спосіб найбільш підходить для вирівнювання і як можна буде заощадити.