Самостійний демонтаж металопластикових вікон. Особливості роботи Металопластикові вікна у Хмельницькому, як відомо, актуальні і популярні в сучасному світі, і кожен будинок, квартира оснащена саме такими виробами. Насправді, це не дивує, адже вироби відрізняються серйозними перевагами, а значить, дізнавшись про них, ви будете точно знати, що варто обов'язково придбати їх.

Але якщо такі вікна вже встановлені у вашому будинку або квартирі, тим самим ви бажаєте провести їх демонтаж, щоб придбати нові вікна, то знайте, що доведеться виконати деякі важливі вимоги, якщо звичайно, ви бажаєте виконувати роботу самостійно.

Що потрібно врахувати при демонтажі металопластикових вікон?

Як тільки ви станете виконувати таку роботу, треба намагатися зберігати вікна в цілісності, врахуйте цей важливий момент, так як їх ціна не є низькою, і можливо, в майбутньому вони будуть використовуватися за призначенням. Так що, необхідно виконувати роботу акуратно, але й обережно, роблячи все грамотно і правильно. Щоб провести демонтаж таких виробів, вам знадобиться звичайний набір інструментів, вони є у кожного дбайливого господаря, тому проблем не буде.

1. На початку потрібно звільнити вікно від укосів, зробіть це акуратно, в тому випадку, якщо вони виконуються з використанням пластикових панелей, то їх достатньо лише зняти. Але якщо укоси були заштукатурені, то потрібно скористатися стамескою і молотком, після чого починати відбивати штукатурку.

2. Ви повинні видалити і декоративну заглушку з верхньої петлі, з нижньої петлі потрібно видалити тільки лише заглушку.

3. Для демонтажу склопакета, потрібно скористатися таким інструментом, як шпатель. Він вставляється в стик штапика, після чого виймають склопакет. Якщо ви станете виконувати таку операцію стамескою, то потрібно бути гранично акуратними, адже завжди можна продавити нею штапик, тому пам'ятайте про це.

Після того, як будуть прибрані всі чотири штапика, можна починати витягувати склопакет з рами.

Скориставшись ножівкою, необхідно буде зробити щілину в монтажній піні, роблячи це по периметру віконного отвору. Говорячи про анкерних пластинах, саморізах, то знайте, що їх потрібно викрутити або ж, відірвати, все, що залишається зробити, так це винести раму з отвору.

Так і виконується дана робота, якщо ви станете строго дотримувати всі рекомендації, то цілком можливо провести її своїми руками, враховуйте і знайте про це.

Истоник матеріалу: www.korsa.ua