Рушникосушки водяні і електричні Oras Ранок. Ви поступово прокидаєтеся під теплим тонізуючим душем. Добре...

Розігрілися, освіжилися, пора б і вилазити. Берете рушник. Ба! Так, адже воно вологе, та ще й холодне!

Ну, дуже неприємно...

Є два способи позбутися від цього відчуття: перший - неправильний, другий - з допомогою багатого вибору полотенцесушителей фінської компанії Oras.

В залежності від розмірів www.postroil.com і примх господині можна придбати моделі будь-якої конструкції і форми. На ваш вибір рушникосушки електричні і водяні, поворотні і стаціонарні.

Можна підібрати і відповідну забарвлення: є як хромовані, так і пофарбовані спеціальним порошковим методом (подвійне покриття), що забезпечує надійний захист і естетичний зовнішній вигляд. Для підвищення терміну служби їх виготовляють тільки з латуні, яка найменш схильна до електрохімічної корозії.

Рушникосушки водяні і електричні Oras
Ще одна проблема, звичайна для більшості таких опалювальних пристроїв,- «повітряні пробки». У Oras вирішена і вона: передбачений спеціальний воздухоспускной клапан, а у деяких моделей і краник зливної.

Електричні www.postroil.com на відміну від водяних використовують для сушіння рушників не гарячу воду, а електричні нагрівальні елементи. Дбайливі господарі зможуть контролювати роботу рушникосушки, включаючи, коли він потрібен, і вимикаючи, коли не потрібен.

Електричні моделі Oras відрізняються дуже низьким енергоспоживанням в 65-75 Вт, іншими словами, «з'їдають» не більше звичайної лампочки.

www.kasskad.ru це одна з найважливіших будівельних завдань, правильна система опалення це запорука комфорту в будинку. Так і хотілося б зауважити, що опалювальне обладнання буде простіше підключити, якщо правильно проведений монтаж опалення.