Високотехнологічний зварювальний стіл і механічна обробка металу Незважаючи на постійне вдосконалення зварювальних технологій, для деяких процесів актуальними залишаються роботи в ручному і напівавтоматичному режимі.

А на виробництвах з відмінними показниками, як і раніше зберігається небезпека електрозварювання: є ризик удару струмом або отримання опіків при контакті з розплавом металу.

До того ж під час зварювання виділяється шкідливий зварювальний аерозоль. Тому вкрай важливо правильно організувати робоче місце для зварювання, обладнати його високоякісним зварювальним столом. Наявність такого обладнання дозволяє мінімізувати травматизм на виробництві, підвищити ефективність роботи зварника і якість зварювальних робіт.

Де придбати зварювальний стіл?

Компанія ІРС виготовляє сучасні, високотехнологічні столи зварників, призначені для виконання різноманітних зварювальних операцій, irobs.ru металів і здатні задовольнити найвищі споживчі вимоги.

Вартість столів від виробника "Ірс" є однією з найнижчих на сучасному ринку зварювального обладнання. Це обумовлено тим, що компанія сама виробляє столи, і сама їх реалізує. Мінімізувати ціну також вдалося завдяки оснащенню виробничих площ високотехнологічним обладнанням, яке швидко обробляє метал без шкоди якості.

Поворотні і неповоротні моделі

Високотехнологічний зварювальний стіл і механічна обробка металу
В залежності від технічних характеристик irobs.ru поділяються на поворотні і неповоротні. Моделі обертового типу актуальні для зварювання дрібногабаритних виробів і виконання кругової (по периметру) зварювальної операції.

Завдяки наявності регулювального гвинта, можна встановлювати потрібну висоту столу, що забезпечує зручну роботу і зменшує шкідливий вплив газо-/пилоподібних речовин, що виділяються під час зварювальних процесів, а також дозволяє виключити попадання іскор на відкриті ділянки тіла - все це сприяє підвищенню продуктивності.

Неповоротні конструкції широко використовуються для роботи з деталями до 1 м. Великогабаритні вироби, як правило, переміщаються за допомогою крана і розміщуються на спеціальних підставках. В процесі зварювальних операцій навколишній повітря забруднюється шкідливими компонентами і газоподібними речовинами.

Правильно організоване робоче місце, обладнане витяжними пристроями, дозволяє значно зменшити їх концентрацію. Такі столи призначені для тривалої експлуатації в закритих приміщеннях при відсутності зовнішньої вентиляційної системи.