Різновиди торгових стелажів Правильно піднесений товар у магазині – це запорука успішної реалізації продукції. Домогтися цього зовсім не складно, необхідно використовувати всі можливі засоби, у тому числі добре допоможуть торгові стелажі.

Весь асортимент продукції розташований, так що він легкодоступний для покупця, все з того, що персонал магазину піклуватися про своїх клієнтів, і хоче полегшити вам життя.

Серед різноманітних полиць і вітрин, у центрі зазвичай розташовуються металеві стелажі, вони добре витримують навантаження і досить прості в установці. Тим більше за рахунок фактурних рішень, зустрічаються не тільки безликі, сірі металеві поверхні, а і барвисті вироби, які чудово прикрасять вам торговий зал.

Покупця приваблює можливість легко ознайомитися з товаром і потримати його в руках, перед тим як купити. У затишних куточках магазину зазвичай розташовують незамінний атрибут поличної конструкції острівні стелажі.

В основному в них розташовуються свіжі овочі і фрукти, посуд, рушники та багато іншого. Для невеликого штучного товару встановлюються спеціальні гачки, на яких можна добре його роздивитись.

Так само існують стелажі кошики, в які прийнято розміщувати різні види хлібобулочних виробів і молочні продукти. До оформлення стелажів лакофарбовими матеріалами, додають заманюючу рекламу і їх підсвічують. Якщо в торговому залі все правильно розміщено і кожен товар на своєму місці, то можна бути впевненими в успіхи і гарного прибутку.