Будуємо дачу за містом Коли починається будуватися будинок, то перше на що звернути увагу, це не на фундамент і навіть не на матеріал для забудови, на місце де цей будинок буде стояти.

Адже це найголовніше. Потрібно добре подивитися, перш ніж купувати ділянку: наскільки розвинена інфраструктура, далеко транспортна розв'язка, чи немає поблизу ніяких заводів або електростанцій.

e-gran.ru будуть забезпечувати тепло в будинку навіть у найлютіші морози. Далі, першим ділом потрібно побудувати паркан. Це захистить від злодіїв і хуліганів. Багато хто думає, що якщо вдома ще немає, то вкрасти нічого. Це не так, будматеріали, які будуть закуплені, постійно будуть перебувати на дільниці, а це вже ласий шматочок для злодіїв. Адже варто це все чимало.

Потрібно вибрати матеріал, з якого буде зводитися будинок. Матеріалів зараз багато, але найпопулярніший це дерево. Цей матеріал дозволяє побудувати тепле, а головне екологічне житло. Якщо правильно його утеплити, то в цьому приміщенні цілком можна жити і взимку. На час будівництва потрібно придбати вагончик, там будуть зберігатися всі необхідні інструменти для будівництва і можна буде сховатися від дощу.

Будуємо дачу за містом
Фундамент потрібно закласти на глибину трохи більше, ніж глибина промерзання грунту. В середньому це 1,5 м., якщо на піску 50 – 60см, на глині 75 – 80 див. найпростіший варіант фундаменту, це скласти його з залізобетонних плит. А, загалом, фундамент будують з каменів стрічковий або стовпчастий. Для каркасних будинків цілком підійде стовпчастий фундамент.

Якщо вирішили будувати дерев'яний будинок, то потрібно визначитися це буде брус або колоду. Колода трохи незручний матеріал, так як товстий. Якщо будинок буде побудований, то доведеться чекати ще рік, поки він висохне, щоб робити все інше, так як коли він висохне, то дасть усадку сантиметрів на вісім. Але брус зараз продається сухим, так що з нього можна будувати будинок. Але технологія виробництва готового бруса досить складна, тому він буде коштувати рази в чотири дорожче.

Далі потрібно шукати бригаду будівельників. Але якщо можлива будівництво самостійно, то звичайно це економія. Кожна бригада буде зводити будинок мінімум два тижні. І відразу потрібно приготувати їм дах над головою, що б було місце, де прилягти і електрична плита. Деякі бригади самостійно купують матеріал, а господар розраховується, але іноді бригада просить господаря забезпечити їх усім необхідним. Але самий оптимальний варіант – це покупка матеріалу разом з бригадою або з бригадиром. В кінцевому підсумку не буде ніяких претензій.

Це самі головні труднощі, з якими доведеться зіткнутися. Але будинок побудований своїми руками завжди буде володіти теплою і комфортною аурою.