Перепланування приміщення Для того щоб мати можливість облаштувати і змінити вже готовий вхід, або створити окремий, дуже важливо також отримати спеціальне узгодження для проведення таких робіт.

У цьому випадку не має ніякого значення, яке це приміщення, підвальне або навіть мансардне. Справа в тому, що ця робота вважається зміною зовнішньої початкової планування будови, тому для цього треба обов'язково отримати дозвіл в адміністрації і багатьох інших інстанціях.

Прибудова додаткового поверху

Точно так само як і будь-який інший вид перепланування - прибудова додаткового поверху або об'єднання приміщень – окремий вхід завжди повинен бути продуманий і обговорено заздалегідь з адміністрацією конкретного міста. Сам цей процес займає чимало часу, враховуючи, що другий вхід – це дуже часто обов'язкова міра.

Для того щоб не бігати по всіх інстанціях за підписами та печатками і не стояти годинами в чергах, завжди можна звернутися в спеціальну фірму, яка займається допомогою в таких делікатних справах. Це може потягти за собою додаткові витрати, але завжди себе виправдовує.

Перепланування приміщення
Перепланування приміщення

Обов'язкові вимоги

Для того щоб повністю домогтися узгодження на будівництво окремого входу в кожному нежитловому і житловому приміщенні в тому числі, завжди необхідно враховувати кілька обов'язкових вимог.

Головні з них:

 • приміщення повинно обов'язково знаходитися на першому поверсі;
 • технічні можливості для проведення такої роботи повинні бути наперед продумані і підготовлені;
 • дозвіл тільки у письмовій формі всіх проживаючих у приміщенні мешканців, якщо це багатоквартирний житловий будинок.
 • Для того щоб правильно документально оформити всю процедуру, треба мати на руках всі необхідні документи. У цей список входять:

  1. Документи з БТІ.

  2. Особиста заява господаря помешкання.

  3. Документи, що мають правовстановлюючі пункти.

  4. Детальний проект майбутнього окремого входу.

  Перепланування приміщення
  5. Протокол власників приміщень.

  Займаючись збором всіх потрібних документів і підписів ніколи не треба забувати про те, що в процесі можуть з'явитися додаткові труднощі, наприклад, подача довідок і ще якихось висновків. Ця робота вважається втручанням в архітектурне рішення міста, тому влада приділяє особливу увагу подібним заявам.