Камін - родзинка інтер'єру У часи стародавніх людей, яким потрібен www.ingos.ru, що живуть у печерах, способом зігрітися вночі і висвітлити житло було вогнище. На вогнищі готували їжу, багаття був осередком житла первісної людини.

Пізніше навколо багаття почали розкладати гладкі камені. Для чого? Такі камені довго зберігають тепло, і навіть якщо згасне вогнище в житлі залишається джерело тепла.

Звичайно, камін не така необхідність, як каналізаційна насосна установка, але він здатний повністю перетворити ваш будинок або квартиру. Без каналізаційної насосної установки неможливо буде забезпечити нормальне функціонування сантехнічної системи.

А каналізаційна насосна установка дозволяє безперебійно здійснювати всі необхідні роботи системи. Камін спочатку грав ту ж роль, що і каміння навколо багаття – забезпечення приміщення теплом. Пізніше камін став частиною інтер'єру житла, ну а в сучасному світі – це елемент розкоші.

Каміни бувають різних видів, і перед придбанням необхідно правильно визначити мету установки каміна в квартирі або в будинку. Різноманітність видів каміна необхідно для доступності людям, які мають житло, не пристосоване для установки каміна. Для класичного каміна необхідний окремий фундамент і вихідна труба на дах.

Для квартир, не пристосованих для встановлення окремого фундаменту, існують електричні каміни. Вони візуально прикрашають інтер'єр будинку і забезпечують затишок так само, як і класичні каміни в особняках.

Безумовно, вид відкритого вогню, крісло-качалка, плед, чай, різноманітна бібліотека книг в затишному особняку ніяк не зможуть зрівнятися із звичайною міською квартирою в центрі мегаполісу з електричним каміном. Але звичайно це створює образ точно такого ж спокою і відстороненості від міської суєти і вічного поспіху.

Камін - родзинка інтер'єру
Варто відзначити, що в середні століття камін був не тільки елементом інтер'єру і ознакою розкоші в палацах тодішньої Європи, такі великі приміщення залів або кімнат необхідно було забезпечувати теплом. Камін став єдиним способом уникнути холодних протягів і вічної вогкості і прохолоди. Якщо подивитися на палаци, збудовані в 17-18 століттях то можна побачити, що каміна варто в кожному просторому залі. Навіть після середніх віків конструктори не знайшли способу зберігати тепло, краще, ніж установка каміна.

Людина може вічно дивитися на вогонь, але в лазні з каміном-піччю в цьому немає необхідності. Ось ще один варіант різноманітності функціональності каміна. Найчастіше каміни такого виду встановлюються у фінських або російських лазнях. Так само існують електричні печі, але ніщо не зможе замінити звук потрескивающих дров всередині печі, і натурального вогню від деревини.

Отже, виходячи з цієї інформації можна зробити висновок : перед купівлею каміна необхідно : визначиться з метою його встановлення, забезпечити житло під камін або підібрати камін з необхідними функціями і умовами використання для квартири або будинку. Після купівлі каміна залишається тільки насолоджуватися його видом і отримувати задоволення від покупки.