Пробкова підлога Останнім часом дизайнери часто використовують коркове покриття на увазі його екологічності та гипоаллергенності. У порівнянні з іншими оздоблювальними матеріалами пробка має масу переваг, тоді як недоліків у неї практично немає.

Пробкова підлога навіває думки про домашній затишок і тепло, оскільки цей обробний матеріал чудово зберігає і віддає тепло, а все з-за хороших теплоізоляційних властивостей.

Характеристики пробкиДо всього іншого пробка ще і безпечна в пожежному відношенні, оскільки не підтримує горіння, тому natural-floor.ru користується великою популярністю.

Якщо правильно укласти таке покриття, колір і текстура збережуться на дуже довгий час. Пробкова підлога не буває холодним, не ковзає, а також легко миється і обробляється різними засобами бо не вбирає пил.

Пробкова підлога
Пробкова підлога

Крім цього можна не боятися подряпин або деформацій, і не побоюватися прямої дії Сонця. Гіроскопічні властивості дозволяють використовувати пробку для обробки дитячої ігрової кімнати або спальні, а бонусом буде ще і звукоізоляція.

Основний недолік цього, прекрасного у всіх відносинах матеріалу, полягає в тому, що при укладанні потрібно дотримуватися суворої технології. Якщо цього не відбувається на місці стиків утворюються щілини – також абсолютно необхідно використання спеціального клею.

Також є певний специфічний запах, який, однак, вивітрюється через деякий час, і шкоди здоров'ю не приносить. Пробка є дуже хорошим теплоізоляційним матеріалом, як було сказано раніше, а тому класти це покриття на «теплий пол», не має сенсу, оскільки ніякої користі не принесе.

На ринку можна знайти різні розміри та модифікації клеящегося покриття, з різною товщиною і розмірами. При використанні цього виду статі дуже важливо якісно підготувати вологостійке підставу, оскільки від цього безпосередньо залежить наскільки довго буде служити підлогу. Такі плити кладуть на клей і покриваються тришаровим лаком.

Плаваючі підлогиПробкова підлога
Інший можливий вид пробки – без використання клею, або плаваючі підлоги. Вкладається таке покриття на основу, яка виконана теж з пробки, але вже технічної, і плівки з поліетилену. Укладання відбувається також при монтуванні ламінату, тобто смугами. Однак така підлога не варто використовувати у вологих приміщеннях, та й взагалі він не настільки довговічний, як перший, але його установка набагато простіше.

Незалежно від цілей і різниці між декількома видами коркового покриття, кожна людина може знайти для себе те, що йому потрібно. Тим більше, що за якістю, він відповідає всім вимогам безпеки і комфорту, які ставить сучасний світ.