Як вибрати килим у квартиру Здавалося, що такий предмет, як килим, повинен був втратити свою актуальність.

Для чого килим буде служити і з якого матеріалу зроблений?

Килим – це унікальний предмет будь-якої кімнати, так як його призначення дуже широко діапазону.

Цей предмет здатний прикрасити будь-яке приміщення і радувати своїх господарів кольором і м'якістю. Основна ж функція даного м'якого дива - шумоізоляція.

Для спальних кімнат ідеальним варіантом вважаються м'які постільні тони, яскраві кольори завжди улюблені дітьми і чудово виглядають в сучасних віталень. Для коридорів і передпокоїв зупиніться у виборі на візерункових представників килимовій країни.

За матеріалами варто орієнтуватися в наступному напрямку. Для передпокоїв придбання штучного килима є кращим варіантом, а якщо на додаток він і на гумовій основі, тоді вам пощастило подвійно.

Як вибрати килим у квартиру
Як вибрати килим у квартиру

Такі килими не ковзають, не збираються в гармошку, а малюнок-орнамент допомагає приховати плями. Для дитячих і віталень можна купувати килими з ворсом середніх розмірів, на таких предметах не залишаються сліди від меблів, так і термін служби у них великий.

Вибір для спальні

Для спальні вибирають зазвичай вовняні длинноворсистые килими.

Для ванної кімнати слід придивитися до синтетичних або натуральних килимів, але на пенорезиновом підставі.

Як вибрати колір і розмір?

Як вибрати килим у квартиру
Правильно підібраний килим може перетворити навіть саме нудне приміщення. Для темних кімнат краще купувати килими теплих відтінків, а ось для сонячних приміщень придбання холодних кольорів вважається ідеальним варіантом. Для мебльованої кімнати вибирайте однотонні килими, а якщо вам хочеться малюнків і орнаментів, то купите такі килимки для передпокою.

Хорошим варіантом вважається, коли колір килима і підлоги збігаються, а якщо підлога у вас темний, то головне правило при покупці килима – контраст.

Розмір килима безпосередньо залежить від його функції в інтер'єрі. Якщо вам хочеться, щоб звертали увагу на меблі, то варто купувати товар не більше 2,5 метрів в довжину і бажано в одному кольорі. А ось килимки біля м'яких меблів можуть бути маленькими і яскравими, головне, щоб були однотипними для створення завершеності дизайну. Великі килими зазвичай розташовуються в зоні відпочинку у вітальні.

Будь килим стане прикрасою кімнати, якщо він підібраний грамотно і радує своїх господарів.