Відновлення пошкоджених кутів стін Бувають ситуації, коли стіна через певний час починає обсипатись або на її поверхні утворюються відколи. У таких випадках кути стін необхідно повністю відновити.

Це дозволить повернути поверхні колишню естетичність і акуратність. Крім того, місце руйнування стане абсолютно непомітним.

Щоб виконати таку процедуру, потрібно мати шпаклівку або штукатурний розчин, набір цвяхів, шпатель, молоток і дерев'яні рейки.

Як правильно відновити сколений кут?

Щоб кути стін були гострими і максимально рівними, потрібно виконати ряд певних дій:

1. Спочатку заміряються розміри відколу, після чого береться дерев'яна рейка і відрізається такої довжини, щоб вона трохи перевищувала утворився дефект.

2. Отримана рейка цвяхами прибивають до будь-якій стороні сколеного кута, причому вона повинна обов'язково перекривати дефект методом «внахлест».

3. Потім готується розчин для замазки утворився відколу.

4. Готова шпаклівка чи штукатурка наноситься на протилежну сторону по відношенню до рейки, починаючи від краю обваленої місця і поступово рухаючись до цієї планки. Розчин вирівнюється шпателем врівень з навколишнім обробкою.

5. Нанесений розчин повинен повністю висохнути, після чого знімається дерев'яна рейка.

6. Рейка після цього закріплюється на іншій стороні стіни, на яку наносився розчин. Всі вищеописані операції повторюються на цій частині поверхні.

7. Після повного висихання розчину рейка знімається, після чого закладаються усі отвори від цвяхів. За допомогою шкурки відновлені поверхні кута ретельно затираються.

Поради та рекомендації

Сколені кути стін також можна відновлювати за допомогою спеціального цементного ремсостава, здатного швидко тверднути.

Щоб пошкоджену ділянку був максимально непомітним після відновлення, його можна покрити фарбою потрібного колірного відтінку.

У процесі приготування шпаклювального або штукатурного розчину у воду можна додати клей «ПВА», але небагато. Отриманий склад стане набагато міцніше і більш захищеним від можливих майбутніх пошкоджень.

Перед відновленням кутів поверхню необхідно ретельно очистити від пилу, забруднень і растрескавшихся частин стіни.