Основні помилки при облаштуванні газону Газон є зв'язуючим містком між різноманітними елементами ландшафту. Він також виступає фоном для квітів, чагарників і скульптур. Газон має ще одну функцію - вплив на мікроклімат.

І, звичайно ж, зелений відтінок завжди радує око, психологи стверджують, що саме цей колір заспокоює і знімає напругу, щоб газон завжди залишався свіжим і зеленим рекомендую встановити gsservice.ru. І все це можливо, якщо правильно створити газон. Але, якщо допустити найменші помилки, то газон може швидко прийти в поганий стан.

Сортовий склад

Напевно, самою звичайною помилкою є неправильний підбір рослин. Для того, щоб уникнути цієї помилки необхідно вивчити характеристики всіх трав і особливості їх росту.

Час посіву

Наступна помилка може полягати в тому, що засівають газон не в той час. Якщо засіяти газон восени, то насіння можуть не зміцніти до початку зими. Весняний посів може ускладнитися тим, що разом з газоном можуть зійти і різноманітні бур'яни. Найкращим часом для посіву є пізнє літо. Земля вже не така пересушена, а насіння зміцніють до перших холодів.

Основні помилки при облаштуванні газону

Добрива

Мабуть, кращими добривами для газону можна визнати азотні. Вони стимулюють ріст проростків. Зайнятися добривом газону слід на самому початку літа. Ні в якому разі не треба удобрювати посів восени. У такому разі азотне добриво діють в негативному плані – затримує розвиток трави, і знижує стійкість до холоду. Якщо затримати час застосування добрива, то на газоні проявлятися мох. При бажанні зміцнити газон на зимовий час, варто застосувати фосфор - калієві добрива.

Стрижка газону

Однією з найважливіших частин догляду за газоном є його стрижка. Занадто коротка стрижка призведе до ослаблення газону, а також до появи бур'янів. Вологу траву косити не рекомендують, оскільки це шкодить їй. Крім того, ножі газонокосарки обов'язково повинні бути добре наточеними.

Основні помилки при облаштуванні газону
Основні помилки при облаштуванні газону

Догляд за газоном в зимовий період

Тільки коли газон покриється товстим шаром снігу за ним можна припинити догляд. Потрібно стежити за тим, щоб сніг рівномірно розташувався на газоні. Поки не випаде достатня кількість снігу (близько 20 см) за рослинності не варто ходити.

Помилок може бути і більше, але наведені у цій статті більш поширені і типові.