Як вибрати біде До незвичайного виду сантехніки – біде, встигли звикнути ще не все, але корисні функціональні можливості і зручність схиляють на свою сторону все ж багатьох.

Краще всього купувати цей пристрій разом з унітазом, так як легко підібрати відмінний комплект і певний розмір. У разі роздільного придбання, слід пам'ятати про якість відбору. Ідеальним варіантом буде абсолютне поєднання дизайну сантехніки, а для цього варто підбирати пристрою і техніку одного виробника, якого ви вже можете повністю довіряти. Про те як вибрати біде правильно знають лише фахівці, але цю можливість може мати кожен.

Спочатку вам слід визначитися з такими пунктами:

#9745; Комплектний або роздільне придбання.

#9745; Спосіб установки: підлоговий, підвісний (настінний), придвинутый до стіни.

#9745; Можливість системи підведення води.

#9745; Функціональні можливості біде, наприклад, система контролюючого підігріву сидіння або електронне управління температурним режимом.

Форма конструкції

У цьому сантехнічному обладнанні просто зобов'язана бути спеціально вмонтована система від переливу. Вона в будь-який момент може запобігти ймовірність доступу води до всьому приміщенню.

Як вибрати біде
Як вибрати біде

Нині пропонується на ринку продажу компактний варіант біде – це кришка-біде. Виглядає як звичайний елемент унітазу, але при цьому обладнаний спеціальним краником, що дозволяє регулювати процес подачі води. Є при цьому і додаткові функції. Оснащення феном, який при необхідності може охолоджувати теплим потоком повітря тіло.

Змішувач для біде як вибрати?

Необхідний ще і змішувач для біде як вибрати його ми також підкажемо. Цей механізм виконує суто технічні функції, але супроводжується і інтер'єрним дизайнерським оформленням. Основна функція полягає у специфіці змішування і подачі гарячої та холодної води. На даний момент на ринку можна побачити три види цього пристрою – це одноважільні змішувачі, двохвентильні і термостати.

home-santehnika.ru дуже схожий за своїми технічними параметрами і характеристиками з пристроєм для раковини. Він, як правило, монтується на самому борту, має кілька отворів. Різниця полягає в комплектації, так як потрібно, щоб для біде був спеціально оснащений аератор з шарніром. Він дає можливість змінювати напрямок потоку струменя. Це варіант дуже зручний і простий, тому є стандартом. Є додаткова модифікація, яка включає систему гігієнічного душу. В цьому випадку можна використовувати унітаз в якості біде, але обов'язковою умовою є знаходження поруч раковини. Дана система максимально комфортна.